امروز : ﺳﻪشنبه, 31 مرداد 1396
نویسنده Hitman فصل اول بازی تازه شروع کار است
3/50 امتیاز از 12 رای
 بازی  |     |   142

استودیوی «آی‌اُ اینتراکتیو» (IO Interactive) قبلا اعلام کرده بود که بازی Hitman در سه فصل عرضه خواهد شد. حال نیز «مایکل وُت» (Michael Vogt)، نویسنده اصلی بازی، در مصاحبه ای با گیم‌اسپات گفته است که داستان بازی با پایان فصل اول تازه شروع می‌شود. در ادامه با گیم‌شات همراه باشید.

وُت در ادامه توضیح می‌دهد:

ما قصد ایجاد یک خط داستانی جسورانه را داشتیم که چندین فصل به طول بیانجامد و کاراکتر‌های آن هماهنگ باشند. در بازی‌های قدیمی این سری، کسانی که بازیکن قصد کشتن‌شان را داشت جالب‌ترین شخصیت‌ها را داشتند؛ ولی با کشتن سریع آن فرد، همه چیز به فراموشی سپرده می‌شد. اما اکنون ما قصد ساختن کاراکتر‌هایی را داریم که بیشتر دوام می آورند و قسمتی از یک داستان بزرگ هستند.

وی ادامه می‌دهد:

فصل اول بازی تازه شروع داستان است و شبیه به بخش اول یک فیلم بلند می‌باشد: شما کاراکتر‌ها را می‌شناسید، سطح خطر را حس می‌کنید و معمای اصلی را می‌بینید، ولی همه چیز تازه شروع شده است…

وُت می‌گوید که فصل اول این بازی، داستان را به طور کامل باز می‌کند ولی در پایان بخشی از آن را می‌بندد تا بازیکن به یک نوع پایان دست پیدا کند.وی در جواب این سوال که چرا داستان این فصل حس زمینه‌ساز و دکوری بودن را به مخاطبش منتقل می‌کند، اینگونه پاسخ داد:

این خواسته‌ی «آی‌اُ اینتراکتیو» بود که حداقل 3 اپیزود اول این فصل حس Hitman همیشگی را به بازیکنان منتقل کند.

3139219-3105140-hit

وُت می‌گوید:

در این بازی، شما حس «مامور 47» بودن را درک خواهید کرد؛ شما بهترین قاتل در تمام جهان هستید که به کشور های مختلف سفر کرده و افراد مهم را به راحتی به قتل می‌رساند.

پیش‌درآمد بازی که در زمان گذشته به وقوع می‌پیوندد، جزئی از داستان اصلی می‌باشد و بعد از آن داستان به گذشته برمی‌گردد و سپس شاهد چند کات‌سین هستیم که کاراکتر‌ها را معرفی می‌کنند… و دوباره در پنجمین اپیزود این فصل، روایت گذشته به پیش درآمد می‌رسد و از این جا به بعد تمام خط‌های داستانی یک‌پارچه می‌شوند.

جدیدترین اپیزود Hitman که Freedom Fighters نام دارد، در ایالت کلرادو به وقوع‌می پیوندد و از آن به عنوان سخت‌ترین ماموریت بازی یاد می‌شود. اپیزود پایانی این فصل در کشور ژاپن خواهد بود.

هم‌چنین قرار است یک نسخه فیزیکی از فصل اول بازی Hitman در ژانویه 2017 به قیمت 60 دلار عرضه شود که شامل تمام آپدیت‌ها و محتواهای اضافی خواهد بود. جزئیات نسخه فیزیکی را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید