امروز : شنبه, 29 دی 1397
مرسدس بنز GLB در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 خودرو  |     |   332

این خودرو در ابتدا به منظور نیازهای ارتش طراحی شده بود ولی با بروزرسانی آن و استفاده از تکنولوژی های روز به خودرویی گرانقیمت برای افراد ثروتمند تبدیل خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر درباره یاین خودرو با ما در همراه باشید.

خودروهایی که در کلاس کراس کانتری ساخته می شدند، همواره خودروهای زمختی بودند و استقبال کمی نیز از آنها می شد، از این رو مرسدس بنز در اوایل سال ۲۰۰۰ و پس از معرفی خودروهای سری AMG، شروع به تولید خودرویی لوکس در کلاس کراس کانتری کرد که امروزه آن را با نام G کلاس می شناسیم.

مرسدس بنز

امروزه علیرغم آنکه مرسد س بنز قیمت پایه ی ۱۱۹,۰۰۰ دلاری را برای خودروهای G کلاس خود در نظر گرفته است، با این وجود میزان فروش خودروهای یاد شده، قابل قبول و خوب است، از همین رو سران دایملر به این فکر افتادند که می توانند به فروشی فراتر از این هم دست یابند و به همین منظور برای تولید و عرضه ی مدل GLB دست بکار شدند.

مرسدس بنز

GLB از نظر ابعاد و فاصله ی بین دو محور در جایگاهی بین دو مدل GLA و GLC قرار می گیرد. این خودرو براساس پلتفرم MFA2 ساخته شده و با دو طول بدنه ی کوتاه و بلند ارائه می شود.

در این خودر از همان شیوه و زبان طراحی G کلاس استفاده شده و این موضوع سبب شباهت بین G و GLB می شود. ظاهر GLB از مدل مفهومی رونمایی شده در نمایشگاه خودروی لس آنجلس در سال ۲۰۱۲ برگرفته شده است.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید