امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
بروزرسانی جدید برای بازی Smite منتشر شده است
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   342

بروزرسانی جدید برای بازی Smite منتشر شده است که 3.18 نام داشته و اسکین‌های پوکمون را به بازی اضافه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

آپدیت جدیدی برای نسخه مربوط به کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بازی Smite منتشر شده است. در این آپدیت که 3.18 نام دارد، شاهد ویژگی‌ها و حالت‌های جدیدی نیستیم، اما در عوض این بروزرسانی اسکین‌های جدیدی را با خود به همراه دارد. اسکین‌های جالبی برای شخصیت‌های Ao Kuang و Ne Zha در بروزرسان 3.18 قرار گرفته‌اند.

یکی از جالب‌ترین اسکین‌های موجود در این بروزرسان، اسکین مربی هیولاها بوده که برای شخصیت Erlang Shen در نظر گرفته شده است. همانطور که از نامش مشخص است، این اسکین از دنیای پوکمون الهام گرفته شده است. یکی از سازندگان بازی Smite درمورد این بروزرسان با شوخی گفته است که همه محتویات آن کاملا اورجینال و اصل بوده و از هیچ بازی دیگری الهام گرفته نشده‌اند(!)

این اسکین، قابلیت و صداهای جدیدی به شخصیت بازی اضافه می‌کند. علاوه براین، بروزرسان 3.18 اچیومنت/ تروفی‌های زیادی را به بازی اضافه کرده و قدرت شخصیت‎‌ها و آیتم‌های درون بازی را به شکل بهینه‌ای تنظیم کرده است.

نظرات خود در رابطه با بازی Smite و بروزرسان جدیدش را با ما در میان بگذارید.

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید