امروز : جمعه, 27 مرداد 1396
مقایسه گرافیکی نسخه بازسازی شده Call of Duty Modern Warfare با نسخه اصلی
3/50 امتیاز از 12 رای
 بازی  |     |   147

اگر اخبار را دنبال کرده باشید، در جریان هستید کاربران پلی استیشن 4 که اقدام به پیش خرید نسخه Legacy بازی Call of Duty Infinite Warfare کرده بودند، می‌توانند بخش داستانی نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare را زودتر از بقیه بازیکنان تجربه کنند. به همین مناسبت امروز شاهد انتشار ویدیو مقایسه گرافیکی نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare با نسخه اصلی هستیم که با گیم‌شات جهت مشاهده آن به همراه اطلاعات تکمیلی همراه باشید.

از هنگام آغاز دسترسی به بخش داستانی نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare شاهد انتشار ویدیوهای مقایسه گرافیکی نسبتا فراوانی هستیم. یکی از این ویدیوها که از کیفیت و جزئیات بهتری برخوردار است توسط وبسایت معتبر Eurogamer تهیه شده و به مقایسه نسخه پیشرفته پلی استیشن 4 با نسخه ایکس باکس 360 بازی اصلی که در سال 2007 منتشر شده است، می‌پردازد.

در این ویدیو شاهد تمامی بهبودهای مربوط به بخش‌های نورپردازی، جزئیات بافت‌ها و دیگر بهبوهای گرافیکی بازی از جمله فیزیک جدید اشیا هستیم. در ادامه از تماشای این ویدیو لذت ببرید.

ویدیو مقایسه گرافیکی نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare با نسخه اصلی

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

سکانس آغازین بازی نیز با وجود اینکه بخش کوتاهی از آن به نمایش درمی‌آید پیشرفت بسیار فراوانی داشته و شاهد افزوده شدن اشیا کاملا جدیدی در محیط این مرحله هستیم که جلوه نسل هشتمی به این عنوان خاطره انگیز داده است. همچنین یک بخش تمرینی تازه نیز به مرحله ابتدایی بازی اضافه شده که دیالوگ‌های جدیدی را هم در خود دارد.

پس از این بخش ویدیو به روی اولین ماموریت بازی روی کشتی نفتکش متمرکز شده و سپس به مرحله‌ای می‌رود که شخصیت اصلی بازی طی آن اعدام می‌شود. نکته جالب در این بخش اصلاح مشکلات زیرنویس دیالوگ‌های عربی بازی است که این بار به درستی ترجمه شده‌اند. در این ویدیو شاهد مقایسه لحظه به لحظه سکانس‌های بازی هستیم و در برخی مواقع افکت‌های صوتی بازی نیز با یکدیگر مقایسه شده‌اند و می‌توانید کیفیت بهتر صدای نسخه جدید را درک کنید.

نظر شما در رابطه با این مقایسه چیست؟ آیا بهبود جلوه‌های بصری بازی به اندازه کافی شما را جهت تجربه نسخه بازسازی شده این عنوان هیجان زده کرده است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :VG247

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید