امروز : دوشنبه, 30 مهر 1397
تمام ویدیوهای کنفرانس گوگل را در اینجا تماشا کنید
3/50 امتیاز از 12 رای
 گجت  |     |   177

روز گذشته مدیران گوگل در صحنه حاضر شدند و در یک رویداد بزرگ، محصولات جدید خود را ارائه دادند. از سخت افزارهای جدید بسیاری در کنفرانس گوگل رونمایی شد که عبارتند از دو گوشی جدید به نام پیکسل و پیکسل ایکس آل، گوگل هوم، گوگل وایفای، هدست واقعیت مجازی دی دریم ویو و کروم کست اولترا و بالاتر از آنها دستیار گوگل که همه چیز را به هم مرتبط کرده، هوشمندی بالاتری را به ارمغان آورده و سطح جدیدی از تکنولوژی را ارائه داده است.

معرفی گوگل هوم در کنفرانس گوگل

حتی اگر شما به هیچ یک از تکنولوژی‌های جدید اهمیت ندهید یا از نسل جدید دستیار هوشمند گوگل هیجان‌زده نشده‌اید، باز هم اتفاقات جالب بسیاری در کنفرانس گوگل رخ داد که از دیدن آن لذت خواهید برد. در ادامه این مطلب ویدیوهای برگزیده از این مراسم دو ساعته قرار داده شده که می‌توانید با دیدن آنها با محصولات و سخت افزارهای جدید گوگل آشنا شوید.

معرفی کروم کست اولترا

با نگاهی به این ویدیوها به این نکته می‌رسیم که گوگل به سطح جدیدی از طراحی سخت افزاری رسیده است. هرچند غول جستجوی جهان تا پیش از این هم به تولید سخت افزار می‌پرداخت، اما اینک به نظر می‌رسد آنها قافیه‌ی بازی در صنعت سخت افزار را به خوبی فهمیده‌اند.

معرفی گوگل وایفای

هدست واقیت مجازی دی دریم ویو در کنفرانس گوگل


دیگر خبری از سپردن طراحی به شرکت‌های شخص ثالث نیست و گوگل در این برهه از زمان، بخش اصلی تولیدات خود را به تنهایی انجام می‌دهد. این طور که گفته می‌شود گوگل سبک طراحی خود را باسلیقه شخصی‌اش به جلو پیش می‌برد و این را ما به خوبی می‌توانیم با دو گوشی پیکسل و پیکسل ایکس ال مشاهده کنیم. آیا شما هم این را تأیید می‌کنید؟ و آیا قرار است طعم جدیدی از تلفن‌های هوشمند را با گوگل بچشیم؟

نگاهی به گوشی گوگل پیکسل

ملاقات با دستیار هوشمند گوگل

منبع :gsmarena

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید