امروز : پنجشنبه, 26 مهر 1397
دونالد ترامپ و وزیر امور خارجه آمریکا مسابقه هوش می دهند
3/50 امتیاز از 1 رای
 کسب و کار  |     |   138

همان طور که احتمالاً مطلع هستید، در هفته های اخیر تنش میان کره شمالی و ایالات متحده آمریکا شدت یافته و این دو کشور بارها یکدیگر را به حمله نظامی و جنگ هسته ای تهدید کرده اند.

در این بین توییت های جنجالی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا نیز در افزایش تنش ها بی تأثیر نبوده و باعث شده بسیاری از رأی دهندگان و حتی مسئولین دولت ایالات متحده نسبت به سیاست های وی دچار تردید شوند.

کار تا جایی پیش رفت که بر اساس برخی اخبار، «رکس تیلرسون» وزیر امور خارجه آمریکا دونالد ترامپ را یک «احمق» خواند و این مسئله باعث شد ترامپ او را به چالش ضریب هوشی و مقایسه IQ دعوت کند. رئیس جمهور آمریکا طی مصاحبه ای در این باره گفت:

فکر می کنم این اخبار جعلی باشند، با این حال اگر تیلرسون چنین حرفی زده، به نظرم باید نتایج تست IQ یکدیگر را با هم مقایسه کنیم و من همین حالا هم می توانم بگویم که چه کسی پیروز خواهد شد.

گفتنی است اختلاف میان ترامپ و تیرسون هم اکنون به یکی از مباحث داغ محافل خبری تبدیل شده، و حتی برخی از رسانه ها در این زمینه شیطنت هایی کرده اند که در ادامه نتیجه تست IQ دونالد ترامپ را که توسط وبسایت «Mashable» منتشر شده مشاهده می کنید:

دونالد ترامپ و وزیر امور خارجه آمریکا مسابقه هوش می دهند

بهره هوشی در روند استخدام و آینده شغلی چه نقشی دارد؟


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید