امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
دانلود خودکار macOS Sierra روی مک شما
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   284

اپل از روز جاری به‌روزرسانی MacOS Sierra را به‌طور خودکار برای تمامی دستگاه‌های پشتیبانی شده‌ای که هنوز این به‌روزرسانی را دریافت نکرده‌اند، ارسال خواهد کرد.

این به‌روزرسانی از ماه گذشته میلادی پیش روی کاربران قرار گرفته است. با وجود این، هنوز هم کاربرانی وجود دارند که تصمیم به دانلود و نصب این به‌روزرسانی نگرفته‌اند. خوشبختانه در حال حاضر فقط فرایند دانلود این به‌روزرسانی به‌طور خودکار انجام می‌شود و کاربران این امکان را خواهند داشت تا در زمان مناسب، تصمیم به نصب آن بگیرند.

آنچه مسلم است، اپل در اجرای این سیاست تا حد زیادی از مایکروسافت الگوبرداری کرده است. ردموندی‌ها چندی وقتی است که به‌روزرسانی ویندوز 10 را به‌طور خودکار پیش روی کاربران نسخه‌های قدیمی‌تر سیستم‌عامل ویندوز نظیر ویندوز 7 یا 8 قرار داده‌اند. آن‌طور که از شواهد امر پیداست، به‌روزرسانی Sierra حجم زیادی دارد اما پس از اتمام فرایند نصب، کلیه محتویات دانلود شده، از روی کامپیوتر شما حذف خواهد شد. در صورتی که فضای ذخیره‌سازی داخلی کامپیوتر شما کم‌تر از حد نیاز باشد، دانلود به‌روزرسانی شروع نخواهد شد. با وجود این، اپل دقیقا مشخص نکرده کاربران به چه میزان فضای ذخیره‌سازی نیاز دارند.macos-sierra

اپل گزینه‌ای را هم برای حذف به‌روزرسانی دانلود شده، پیش از نصب آن روی کامپیوتر پیش روی کاربران قرار داده است. قابلیت دانلود خودکار در چند روز آینده پیش روی کاربران در مناطق مختلف جهان قرار خواهد گرفت. نکته آخر اینکه، این به‌روزرسانی خودکار تنها برای کاربرانی فعال خواهد شد که در قسمت تنظیمات اپ‌استور مک، گزینه دانلود خودکار را فعال کرده باشند. از همین رو، در صورتی که قابلیت یادشده باب میل شما نیست می‌توانید دانلود خودکار را از قسمت یادشده، غیرفعال کنید.

Gsmarena


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید