امروز : ﺳﻪشنبه, 01 آبان 1397
توقف عرضه دستبند Microsoft Band 2
3/50 امتیاز از 12 رای
 گجت  |     |   392

آن‌طور که از شواهد و اخبار منتشرشده پیداست، دستبندهای الکترونیکی مایکروسافت که تحت برند Band به بازار عرضه می‌شدند، به پایان حیاتشان نزدیک شده‌اند.

این در حالی است که در چند هفته گذشته نیز خبرهایی در خصوص احتمال توقف تولید و عرضه محصولات سری Band ردموندی‌ها منتشر شده بود. با وجود این، همچنان این احتمال وجود داشت تا شاهد رونمایی از محصولات جدید مایکروسافت از سری Band 3 باشیم. احتمالی که با حذف تمامی مطالب و توضیحات مرتبط با دستنبدهای سلامتی سری Band از فروشگاه آنلاین مایکروسافت، حالا به صفر رسیده است.

فروشگاه‌های آنلاین نظیر Best Buy هم نام دستبندهای سلامتی سری بند را از لیست محصولات موجود حذف کرده‌اند. به گفته وب‌سایت TheVerge، فروشگاه‌هایی نظیر آمازون هم تنها تا اتمام موجودی فعلی، این محصول را پیش روی خریدارانشان قرار می‌دهند. سخنگوی مایکروسافت در گفتگو با وب‌سایت ZDNet اعلام کرده این شرکت همچنان از سری بند 2 پشتیبانی می‌کند. این در حالی است که بسته توسعه نرم‌افزاری این محصول هم از وب‌سایت مایکروسافت حذف شده است.

حدس و گمان‌ها در خصوص توقف عرضه دستبندهای سلامتی سری بند، چندماه پیش و همزمان با منحل شدن تیم ویژه‌ای که روی سازگاری این محصولات با ویندوز 10 کار می‌کرد، قوت گرفت. مایکروسافت همچنان عرضه نرم‌افزارهای ویژه سلامت و تناسب اندام را با برند “Band” ادامه می‌دهد. سیاستی که به مایکروسافت این امکان را خواهد داد تا همچنان سرویس‌های مربوط به سلامت و تناسب اندام را روی دستگاه‌های الکترونیکی ساخت شرکت‌های دیگر ارائه دهد.

Engadget


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید