امروز : ﺳﻪشنبه, 01 آبان 1397
بخش داستانی Batman Arkham VR تنها یک ساعت گیم پلی دارد
3/50 امتیاز از 12 رای
 گجت  |     |   199

با توجه به جدیدترین جزئیات منتشر شده، بازی Batman: Arkham VR به عنوان یک تجربه کوتاه مدنظر قرار گرفته شده و جهت به اتمام رساندن بخش داستانی Batman: Arkham VR تنها به یک ساعت زمان احتیاج خواهید داشت. با گیم‌شات در ادامه مطلب همراه باشید.

در بخش داستانی Batman: Arkham VR که عنوان واقعیت مجازی در دست ساخت استودیو Rocksteady بوده و به صورت انحصاری برای هدست پلی استیشن وی آر منتشر خواهد شد، شما در نقش شوالیه تاریکی قرار گرفته و بایستی به حل معمای یک جرم بپردازیم. با این حال امروز مطلع شدیم که قرار نیست این عنوان واقعیت مجازی محتوای بزرگ و گیم‌پلی طولانی را به بازیکنان ارایه دهد.

البته با توجه به قیمت گذاری 20 دلاری بازی می‌توان به این موضوع پی برد، اما هم اکنون به طور دقیق می‌دانیم که اتمام بخش داستانی Batman: Arkham VR چه مدت زمانی طول خواهد کشید. مدیر بازاریابی نام تجاری استودیو Rocksteady آقای داکس گین (Dax Ginn) امروز در مصاحبه خود با وبسایت PressStart اعلام کرد انتظار می‌رود اتمام بخش داستانی بازی حدود یک ساعت طول بکشد.

البته در کنار این بخش شاهد محتوای دیگری از بازی هم هستیم که 90 دقیقه دیگر به مدت زمان تجربه بازی اضافه می‌کند. آقای گین در این رابطه می‌گوید:

مدت زمان روایت اصلی بازی حدود 60 دقیقه است، اما محتوای اضافی که باز خواهد شد حدود 90 دقیقه گیم‌پلی دیگر را به مدت زمان بازی اضافه می‌کند.

وی افزود:

بنابراین دلایل مختلفی برای تجربه چندین باره بازی وجود دارد تا بتوانید تمامی چیزی را که ما در بازی قرار داده‌ایم ببینید.

طبق رونمایی اخیر مشخص شد که بازی تا تاریخ 31 مارس سال 2017 میلادی (مصادف با 11 فروردین 96) در انحصار هدست پلی استیشن وی آر خواهد بود. در حالی که هنوز تایید رسمی نسبت به انتشار این رونمایی صورت نگرفته است، هنوز مشخص نیست که این عنوان تا مدت زمان تایین شده در انحصاری پلی استیشن وی آر خواهد بود یا پیش از این تاریخ برای دیگر پلتفرم‌های واقعیت مجازی نیز منتشر می‌شود.

Batman: Arkham VR هم زمان با انتشار هدست پلی استیشن وی آر در تاریخ 13 اکتبر سال جاری (22 مهر ماه) منتشر خواهد شد.

منبع :VG247

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید