امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
10 تصویر منتخب از مسابقه عکاسی زندگی خنده دار حیوانات 2016
3/50 امتیاز از 12 رای
 تکنولوژی  |     |   1080

مسابقه عکاسی زندگی خنده دار حیوانات 2016 در روز اول اکتبر به پایان رسید. هنوز برندگان این مسابقه معرفی نشده‌اند اما در این مطلب قصد داریم بامزه‌ترین تصاویر این مسابقه جذاب را معرفی کنیم.

خندیدن تنها هدف این رویداد سالیانه نیست و چیزی که این تصاویر زیبا از شما می‌خواهند، محافظت از محیط زیست و حیات وحش است. موسسه خیریه حفاظت از محیط زیست همواره برای نجات جان حیوانات، جلوگیری از درد کشیدن آنها و حفاظت از گونه‌های مختلف حیوانات در سراسر جهان فعالیت می‌کند.

این مسابقات که توسط دو عکاس مشتاق حیات وحش تأسیس شده است، عکس‌هایی از حماقت‌های خنده‌دار در قلمرو با شکوه حیوانات را به نمایش می‌گذارد. مسابقه عکاسی زندگی خنده دار حیوانات در سال جاری در شش بخش جالب برگزار شد و عکس‌های زیبا و سرگرم کننده‌ای در آن شرکت کردند که نمونه‌هایی از آن را در ادامه این مطلب مشاهده می‌کنید. نظر شما در مورد برندگان این مسابقه زیبا چیست؟

بامزه‌‌ترین تصاویر مسابقه عکاسی زندگی خنده دار حیواناتزندگی خنده دار حیواناتزندگی خنده دار حیواناتزندگی خنده دار حیواناتزندگی خنده دار حیواناتزندگی خنده دار حیواناتزندگی خنده دار حیواناتزندگی خنده دار حیواناتزندگی خنده دار حیواناتزندگی خنده دار حیواناتزندگی خنده دار حیوانات

منبع :boredpanda

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید