امروز : جمعه, 28 مهر 1396
Google Assitant، وجه تمایز بزرگ پیکسل گوگل با نسل های پیشین گوشی های غول جستجو است
3/50 امتیاز از 12 رای
 موبایل  |     |   137

گوگل دقایقی پیش نسل جدید گوشی هوشمند خود را در دو نسخه با نام پیکسل و پیکسل ایکس ال رونمایی کرد. این گوشی های هوشمند ویژگی های بسیار جالب توجهی دارند که از این رو تفاوت بسیاری را با نسل های پیشین گوشی های هوشمند گوگل که با برند نکسوس راهی بازار شده اند، ایجاد کرده است. این تفاوت ریشه در نرم افزار دارد؛ در صورتی که تصور می کنید منظورمان بروزرسانی های امنیتی ماهیانه یا بروزرسانی سیستم عامل بسیار پیش تر از سایر گوشی های هوشمند اندرویدی هستید، پس باید بدانید که اشتباه می کنید، چراکه پیکسل های گوگل با Google Assistant همراه شده است.

Google Assistant را باید پاسخ قاطع و قدرتمند گوگل به دستیارهای صوتی سایر کمپانی های صاحب نام در این حوزه خواند. به طور حتم دستیار هوشمند گوگل رقیبی جدی برای آلکسای آمازون و همچنین سیری اپل است.

ساندار پیچای به همراه همکارانش در گوگل اطلاعاتی را در خصوص پیشرفت هوش مصنوعی گوگل ارائه کردند. براساس اطلاعات ارائه شده صحت عملکرد هوش مصنوعی گوگل از ۸۹.۶ درصد در سال ۲۰۱۴ به بیش از ۹۳.۹ درصد در حال حاضر افزایش پیدا کرده است. هوش مصنوعی گوگل به مدد یادگیری ماشین قادر است تصاویر را مراتب بهتر از پیش برچسب گذاری کند.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید