امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
گوگل وای فای، شبکه خانگی ماژولار و قابل سفارشی سازی
3/50 امتیاز از 12 رای
 تکنولوژی  |     |   293

گوگل لحظاتی پیش در کنفرانس اختصاصی خود، علاوه بر گوشی های هوشمند، از اکسس پوینت خانگی خود نیز رونمایی کرد. گوگل وای فای، روتر کوچکی است که به تمام دستگاه های خانگی متصل خواهد شد و امکان کنترل و نظارت بر عملکرد آن ها را به کاربر می دهد.

گوگل وای فای علاوه بر اندازه ی کوچک، قیمت اندکی نیز دارد و با برچسب قیمت ۱۲۹ دلاری در برابر رقبای ۲۰۰ دلاری خود اعم از ایسوس و تی پی لینک، گزینه ی بسیار مقرون به صرفه تری به شمار می رود. گوگل برچسب قیمتی خود را نزدیک به گزینه ی موجود اپل با نام اپل ایرپورت اکسپرس (Apple Airpot Express) تعیین کرده است تا شاهد رقابتی جذای در این بخش باشیم.

گوگل وای فای/ google wifi

گوگل وای فای یکی از ارزان ترین گزینه های موجود در بازار شبکه های اینترنت خانگی است که توانایی پشتیبانی از شبکه های پیشرفته و نوینی مانند AC1200 را در کنار اتصال بلوتوث دارد.

نحوه ی کنترل گوگل وای فای نیز از طریق اپلیکیشن مخصوص به آن خواهد بود. برای محیط های بزرگ تر نیز گوگل پیشنهاد ویژه ای در نظر دارد. کاربران برای خرید سه دستگاه گوگل وای فای تنها نیاز به پرداخت مبلغ ۲۹۹ دلار دارند تا بتوانند تمام محیط منزل خود را پوشش دهند. پرداخت این مبلغ نیز همچنان بسیار مقرون به صرفه تر از برخی دستگاه های گران و مخصوص محیط های بزرگ است.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید