امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
Daydream؛ هدست واقعیت مجازی گوگل با قیمت ۷۹ دلار معرفی می شود
3/50 امتیاز از 12 رای
 تکنولوژی  |     |   216

عصر امروز گوگل مراسم رونمایی از محصولات جدید خود را برگزار خواهد کرد که از مهم ترین محصولاتی که معرفی می شوند باید به پیکسل و پیکسل ایکس ال گوگل اشاره کرد. بسیاری از منابع معتبر به این نکته اشاره کرده اند که گوگل در جریان این مراسم از هدست واقعیت مجازی Daydream خود رونمایی خواهد کرد. شنیده ها حکایت از این دارد که قیمت هدست گوگل ۷۹ دلار خواهد بود.

هدست واقعیت مجازی گوگل را که مبتنی بر پلتفرم واقعیت مجازی Daydream اندروید توسعه یافته، باید پاسخی برای گیر وی آر سامسونگ خواند. محصول جدید گوگل همچون هدست سامسونگ از گوشی هوشمند برای نمایش محتوا و همچنین پردازش استفاده خواهد کرد. گوگل به جای بهره گیری از یک تاچ پد به عنوان کنترلر از وجود سنسور های حساس به حرکت استفاده کرده که آن را شبیه به کینکت یا ریموت Wii می کند.

انتظار می رود گوشی های هوشمند پیکسل و پیکسل ایکس ال گوگل وظیفه ی نمایش بخشی از قابلیت های هدست های واقعیت مجازی گوگل را برعهده داشته باشند.

هدست واقعیت مجازی Daydream

هدست واقعیت مجازی دی دریم گوگل را باید یکی از گزینه هایی خواند که کاربران زیادی به سمت آن خواهند رفت، چراکه قیمت این هدست واقعیت مجازی پایین تر از رقبای دیگر بازار است و از این رو واقعیت مجازی با دی دریم گوگل باید تجربه ای همه جانبه و با کیفیت را در اختیار کاربران قرار دهد. وایو اچ تی سی در کنار ریفت آکیولس قیمت بسیار بالایی داشته و هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر نیز با وجود قیمت کمتر در کل قیمت بالایی را به دلیل لزوم خرید کنسول بازی به کاربران تحمیل می کند.

کاردبورد گوگل همچنان به عنوان ارزان ترین هدست واقعیت مجازی در بازار وجود دارد. این هدست نشان داد که یک هدست واقعیت مجازی در صورت مناسب بودن قیمت چگونه می تواند جای خود را در بین کاربران باز کند. هدست دی دریم گوگل به عنوان رقیبی جدی برای محصول سامسونگ در نظر گرفته شده که قیمت آن ۲۰ دلار نیز کمتر است.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید