امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
بروزرسانی 4 01 سیستم پلی استیشن 4 هم اکنون قابل دریافت است
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   223

سونی ساعاتی پیش اعلام کرد بروزرسانی 4.01 سیستم پلی استیشن 4 هم‌اکنون قابل دانلود بوده که با این بروزرسانی کم حجم می‌توانید عملکرد نرم‌افزاری دستگاه خود را بهبود ببخشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با همراه باشید.

این بروزرسانی چندان بهبود خاصی را ایجاد نمی‌کند و تنها در راستای بهبود عملکرد بروزرسانی‌های قبلی و خصوصا بروزرسانی 4.00 با حجمی تقریبا 300 مگابایت منتشر شده است. هم‌اکنون می‌توانید با مراجعه به بخش بروزرسانی در تنظیمات دستگاهتان سیستم پلی استیشن 4 را به 4.01 ارتقا بخشید. شایان به ذکر بوده که به مانند گذشته برای استفاده مجدد از فروشگاه پلی استیشن، انجام بخش آنلاین بازی‌ها و مواردی از این دست دریافت بروزرسانی الزامی است. چندی قبل بود که سونی با انتشار بروزرسانی 4.00 یکی از بزرگترین ارتقاهای نرم‌افزاری کنسول نسل هشتمی خود را ارائه داد که با دریافت آن از مواردی همچون HDR در بازی‌ها بهرمند خواهید شد و مدیریت بیشتری بر روی منوی دستگاهتان دارید. البته با در نظر گرفتن بروزرسانی اشاره شده، یحتمل شاهد انتشار بروزرسانی مهمی طی ماه‌های پیش روی نخواهیم بود و تنها ممکن است در روز 13 اکتبر مصادف با 22 مهر 1395 با انتشار رسمی پلی استیشن وی آر، شاهد انتشار یک برورزسانی مختص به آن باشیم.

در پایان شایان به‌ذکر است در تاریخ 10 نوامبر سال جاری میلادی، مصادف با 20 آبان 1395 پلی استیشن 4 پرو با قیمت 400 دلار روانه بازار خواهد شد که از مواردی همچون HDR و کیفیت 4K بهره خواهد برد.

منبع :Attackofthefanboy

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید