امروز : ﺳﻪشنبه, 31 مرداد 1396
از دو باندل جدید ایکس باکس وان اس بازی Gears of War 4 رونمایی شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 بازی  |     |   180

از دو باندل جدید ایکس باکس وان اس از بازی Gears of War 4 رونمایی شده است و به نظر می‌رسد که بازیکنان در روز انتشار این بازی حق انتخاب فراوانی برای این باندل‌ها خواهند داشت، زیرا قبلا هم یک باندل دیگر معرفی شده بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

قبلا هم باندل ایکس باکس وان اسی برای بازی Gears of War 4 معرفی شده بود، اما به نظر می‌رسد که یک باندل برای این بازی کافی نیست. اکنون مایکروسافت 2 باندل ایکس باکس وان اس جدید از این بازی را معرفی کرده است که شامل خود بازی به همراه کنسول هستند.

اولین باندل معرفی شده، حاوی یک دستگاه کنسول ایکس باکس وان اس و کنترلرش با رنگ سفید، حافظه یک ترابایت و همچنین یک عدد بازی Gears of War 4 خواهد بود. باندل دیگر که به صورت انحصاری فقط از طریق گیم استاپ و مایکروسافت استور قابل خرید است، دارای یک دستگاه کنسول ایکس باکس وان اسلیم 500 گیگابایتی و کنترلرش به رنگ آبی تیره و البته بازی Gears of War 4 خواهد بود.

لازم به ذکر است که هر دوی این باندل‌ها برای مدت محدودی نسخه دیجیتالی بازی Gears of War collection را نیز در دسترس علاقه مندان قرار خواهند داد.

ناگفته نماند که علاقه مندان هنگام خرید این باندل‌ها باید حواسشان را جمع کنند و مشخصات آن‌ها را با دقت بیشتری مطالعه کنند. به عنوان مثال، تمام باندل‌هایی که از فروشگاه گیم استاپ قابل خرید هستند، به همراه یک نسخه فیزیکی از بازی مورد نظر عرضه می‌شوند. هرچند دیگر زحمت دانلود بازی را نخواهید کشید، اما در این‌صورت نمی‌توانید از قابلیت Play Anywhere استفاده کنید.

بازی Gears of War 4 در تاریخ 11 اکتبر (20 مهر) امسال برای ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد، اما برای خرید باندل مخصوص آن باید تا تاریخ یک نوامبر (11 آبان) صبر کرد.

نظرات خود را در رابطه با بازی Gears of War 4 با ما در میان بگذارید.

منبع :VG247

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید