امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
چاپ تصویر تلویزیون روی جعبه دوچرخه برای خسارت کمتر
3/50 امتیاز از 12 رای
 تکنولوژی  |     |   218

شرکت تولیدکننده دوچرخه هلندی VanMoof متوجه مشکلی در ارسال محصولاتش شد. هنگامی‌که دوچرخه‌های خود را به مشتریان می‌فرستاد، محصول در طول جابه‌جایی دچار خرابی شده و بعد به خریدار تحویل داده می‌شد. کمپانی راه‌حل هوشمندانه‌ای را پیدا کرد، اینکه عکس یک تلویزیون را بر جعبه چاپ کند.

VanMoof تمایل داشت این راه‌حل را مخفی نگه دارد، اما Jason Gay از روزنامه وال‌استریت عکسی از جعبه را در توییتر پست کرده از هوشمندانه بودن این ایده تعریف کرد.

گزارش خرابی دوچرخه‌ها مشکل بزرگی برای کمپانی محسوب می‌شد، چراکه این محصولات پیشرفته هستند و از قطعات ظریف مثل موتورهای الکتریکی و سیستم‌هایی مثل سیستم ضد دزد استفاده می‌کنند. به‌علاوه، شرکت برای خود هدف فروش بیش از 90 درصد محصولاتش از طریق اینترنت تا پایان دهه را در نظر گرفته بود.

bicycle-box-tv

Bex Rad رئیس بخش خلاقیت شرکت VanMoof در پستی گفت: حتی اگر محصولات خواستنی، وب‌سایت بی‌نقص و برند مشهور داشته باشید، اگر شریک ارسال محصولات شما کارش را به‌درستی انجام ندهد، همه و همه هیچ خواهد بود.

این شرکت با گول زدن مسئولان رساندن محصولات برای اینکه فکر کنند در حال جابه‌جایی یک تلویزیون هستند کاهش فوری 70 تا 80 درصدی خرابی در زمان تحویل محصولاتش را شاهد بود. هیچ‌کس نمی‌خواهد که با جابه‌جا کردن غلط، یک تلویزیون نو را خراب کند و تنها تعداد اندکی از افراد حساسیت یک دوچرخه گران‌قیمت را با دستگاه‌های الکترونیکی برابر می‌دانند.

امیدواریم این حقه همچنان برای VanMoof به‌خوبی کار کند، حتی اگر باقی دنیا هم از این راز باخبر شده باشند.

theverge


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید