امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
هفته نامه ویدیویی ۲۳ از قیمت نینتندو NX تا رشد فروش هزار درصدی ایکس باکس وان
3/50 امتیاز از 12 رای
 تکنولوژی  |     |   196

هفته گذشته اتفاقات بسیار زیادی در دنیای بازی های ویدیویی افتاد. شاید بتوان یکی از مهم ترین اخبار هفته گذشته را به شایعه ای اختصاص داد که در طی آن قیمت و تاریخ عرضه کنسول مرموز نینتندو NX فاش شد. خرده فروش تسکو در کشور انگلستان، این کنسول جدید نینتندو را لیست کرد و قیمت آن را ۳۵۰ پوند و تاریخ عرضه اش را ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶ (۱۱ دی) اعلام کرد. با این حال هنوز هیچ چیز مشخص نیست و امکان دارد این تاریخ و قیمت دستخوش تغییر شود. تا زمانی که Nintendo به طور رسمی اطلاعاتی درباره این کنسول ارائه ندهد، هیچ چیز مشخص نیست.

از طرف دیگر، یکی دیگر از اخبار جالب هفته گذشته، مربوط به آمار فروش کنسول ایکس باکس وان در کشور انگلستان بود. هفته پیش وب سایت MCV در گزارشی اعلام کرد که پس از معرفی کنسول ایکس باکس وان اس، کنسول نسل هشتمی مایکروسافت با افزایش فروشی نزدیک به هزار درصد در این کشور روبه رو شده است. البته عرضه باندل مخصوص FIFA 17 این کنسول را می توان مزید بر علت دانست.

اگر هفته پیش فرصت نکردید اخبار دنیای سرگرمی را دنبال کنید، می توانید هفته نامه ویدیویی زومجی را تماشا کنید تا از مهم ترین اخبار هفت روز پیش مطلع شوید:

دانلود 360p | دانلود 720p


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید