امروز : شنبه, 29 دی 1397
ورود بی ام و به فاز دوم تولید خودروهای الکتریکی با X3 و مینی الکتریکی
3/50 امتیاز از 12 رای
 خودرو  |     |   146

نمایشگاه خودروی پاریس مملو از خودروهای الکتریکی بود. بسیاری از خودروسازان علاوه بر معرفی دستاورد های خود، برنامه ی بلند مدت ورود و رقابت در حوزه ی خودروهای الکتریکی را اعلام کردند.

سری i خودروهای بی ام و در بین محصولات بازار الکتریکی موفقیت های زیادی بدست آوردند. با این حال ظاهرا ایجاد سری i تنها شروع فاز اول بی ام و در رده ی خودروهای الکتریکی بود و این غول خودروسازی اکنون در نظر دارد با ورود به فاز دوم، محصولات بیشتری را با قوای محرکه ی الکتریکی روانه ی بازار کند تا سهم بیشتری از این بازار داشته باشد.

مدیر عامل بی ام و هارالد کروگر در این خصوص گفت:

عموم تولید کنندگان فاز اول تولید خودروهای الکتریکی را سپری می کنند. با این حال ما در حال ورود به فاز دوم هستیم و می خواهیم از سیستم قوای محرکه ی الکتریکی سری i خود در سایر محصولاتمان نیز استفاده کنیم.

منظور بی ام و از سایر خودروسازان، تلاش جنرال موتورز و مرسدس بنز برای ایجاد سری مخصوص خودروهای الکتریکی خود است؛ امری که بی ام و سال ها پیش آن را انجام داده است. اکنون بی ام و می تواند از تجربیات بدست آمده در سایر محصولات خود نیز استفاده کند.

بی ام و سری ۳ الکتریکی BMW

یکی از خودروهایی که بی ام و در حال حاضر مشغول توسعه ی آن است، X3 الکتریکی است. بی ام و در نظر دارد در کنار نسخه های بنزینی، نسل جدید X3 را در انواع هیبریدی و الکتریکی نیز عرضه کند.

گروه بی ام و همچنین در نظر دارد خودروهای برند مینی را نیز با قوای الکتریکی عرضه کند. پیش تر اخباری منتشر شده بود که خبر از توسعه ی مینی کانتری من الکتریکی می دادند. با توجه به قیمت پایین تر محصولات مینی، این خودرو می تواند گزینه ی مقرون به صرفه ای برای خریداران باشد.

بی ام و سری ۳ الکتریکی BMW

در حالی که بسیاری از خودروسازان در حال توسعه ی اولین خودروهای الکتریکی خود هستند، بی ام و خود را برای عرضه ی جدی تر خودروهای الکتریکی آماده می کند.

با توجه به این موضوع که بسیاری از سازنده ها روی به تولید خودروهای تمام الکتریکی آورده اند، بی ام و اعلام کرده است که در حال حاضر خودروهای هیبریدی پلاگین بهترین گزینه ی موجود هستند.

بی ام و سری ۳ الکتریکی BMW

تمام مطالب مرتبط با نمایشگاه را در صفحه ی اختصاصی نمایشگاه خودرو پاریس ۲۰۱۶ مطالعه کنید.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید