امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
عجیب ترین رستورانهای جهان که باید غذا خوردن در انها را امتحان کرد
3/50 امتیاز از 12 رای
 تکنولوژی  |     |   499

همه افراد غذا خوردن در مکان‌های خاص و زیبا را دوست دارند. قطعاً شما هم از آن دسته افرادی هستید که آرزو دارید در کنار یک آبشار یا در بین زرافه‌ها و یا در نوک قله کوه پای میز غذا بنشینید. شاید رستورانهای این چنینی برای شما عجیب باشد به همین دلیل در ادامه این مطلب با عجیب ترین رستورانهای جهان آشنا می‌شوید.

این رستورانها مکان‌هایی هستند که می‌تواند آرزوهای شما برای خوردن یک نهار دلچسب را محقق سازد و اصلاً مهم نیست که این آرزوها چقدر عجیب و غریب باشند. شما را به تماشای تصاویری از شگفت انگیز ترین و منحصر به فردترین رستورانهای دنیا دعوت می‌کنیم.

عجیب ترین رستورانهای جهان

1. غذا خوردن در غار، رستوران Grotta Palazzese در پوگلیا، ایتالیاعجیب ترین رستورانهای جهان2. تقسیم غذا با زرافه‌ها، رستوران Girrafe Manor در لانگاتا، کنیاعجیب ترین رستورانهای جهان3. منظره‌ای عالی از شفق قطبی، Northern Lights Bar در Ian Hotel، ایسلندعجیب ترین رستورانهای جهان4. خوردن نهار در میان کوهستان سنگی در ارتفاع 3842 متری، رستوران Aiguille Du Midi در چامونیکس، فرانسهعجیب ترین رستورانهای جهان5. غذا خوردن در اعماق دریا، رستوران Ithaa در مالدیوعجیب ترین رستورانهای جهان6. طراحی چشمگیر استیم پانک (نوعی ژانر ادبی که در عین فضای ویکتوریایی قرن 19 و کاربرد وسیع موتور بخار، مفاهیم علمی تخیلی نیز در آن وجود دارد)، کافه Truth در کیپ تاون، آفریقای جنوبیعجیب ترین رستورانهای جهان7. نهاری در کنار آبشار، رستوران آبشار Labassin در ویلا اسکودرو، فیلیپینعجیب ترین رستورانهای جهان8. غذا خوردن در میان برف و یخ، قصر برفی Kemi در فنلاندعجیب ترین رستورانهای جهان9. کافه‌ای با طراحی فضایی و بیگانه‌ها، Hr Giger Museum Bar در سوئیسعجیب ترین رستورانهای جهان10. غذا خوردن درون آب، رستورانی در Bora Boraعجیب ترین رستورانهای جهان11. مکانی برای خوردن و نوشیدن واستراحت کردن با طراحی هابیت گونه خود (بر اساس سری فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت)، The Green Dragon pub در دهکده هابیتون، نیوزلندعجیب ترین رستورانهای جهان12. رستورانی در دل یک غار باستانی به نام Ali Barbour که درون آن با شمع روشن شده است، کنیاعجیب ترین رستورانهای جهان13. کباب کردن غذا روی آتشفشان، El Diablo در لانزاروته، اسپانیاعجیب ترین رستورانهای جهان14. غذا خوردن هنگام مشاهده فیلم‌های علمی تخیلی قدیمی، استودیو دیزنی هالیوود، آمریکاعجیب ترین رستورانهای جهان15. یک وعده غذایی با تماشای منظره‌های اقیانوس هند، جزیره زانزیبار در تانزانیاعجیب ترین رستورانهای جهان

منبع :boredpanda

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید