امروز : یکشنبه, 30 اردیبهشت 1397
گوشی پرچمدار گلکسی نوت 8 گام اول را محکم برداشت نتایج نظرسنجی
4/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   465

نتایج نظرسنجی هفته گذشته نشان از آن دارد که گوشی پرچمدار گلکسی نوت 8 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 8) توانسته طرفداران زیادی در ایران به دست آورد.

هفته گذشته از شما پرسیده بودیم که آیا گوشی پرچمدار گلکسی نوت 8 را می‌پسندید یا خیر. اگرچه فبلت جدید سامسونگ به آخرین امکانات و قابلیت‌هایی که یک گوشی موبایل می‌تواند داشته باشد، مجهز است، اما نباید از قیمت بالای این اسمارت فون رده‌بالا به راحتی گذشت؛ گزینه‌ای که اکثر کاربران مخالف (و یا حتی برخی موافقین) نیز آن را بهانه قرار داده و به محصول جدید سامسونگ خرده گرفتند.

بیشتر بخوانید؛

قیمت و زمان عرضه سامسونگ گلکسی نوت 8

از دیگر ایراداتی که کاربران به گوشی پرچمدار گلکسی نوت 8 گرفته بودند، ظرفیت باتری پایین نسبت به صفحه نمایش 6.3 اینچی سوپر آمولد آن است که البته نمی‌توان حق را به کاربران نداد.

بنده شخصا خوشم میاد از نوت 8 و قطعا داشتنش منو خوشحال میکنه ولی 2 عامل مهم هست که دلمو از سامسونگ میزنه. یکی قیمت خیلی بالای نوت8 و دیگری باتری افتضاح نوت 8. ظرفیت باطری 3300 میلی آمپر برای نوت 8 خیلی کمه. از همچین گوشی ای انتظار خیلی بیشتر از این میره در باتری. به نظر من باتری گوشی یکی از مهمترین ملاکها برای انتخابشه.

max، کاربر

البته نباید از اتفاقاتی که به خاطر باتری گلکسی نوت 7 گریبان سامسونگ را گرفت نیز غافل بود؛ حوادث تلخی که گویا کمپانی کره‌ای را مصمم کرد تا محصولی بی‌عیب و نقص روانه بازار کند. با این حال، دقت در انتخاب میزان ظرفیت باتری این گوشی، خود نشان از احتیاط بالای شرکت سازنده و ترسی نهفته از تکرار اتفاقات گذشته بود.

در ادامه، نتایج نظرسنجی هفته پیش را با هم خواهیم دید. به نظر شما گوشی پرچمدار گلکسی نوت 8 می‌تواند بازار مناسبی در ایران داشته باشد؟

گوشی پرچمدار گلکسی نوت 8 گام اول را محکم برداشت نتایج نظرسنجی

تهیه شده در

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید