امروز : شنبه, 29 دی 1397
اینفینیتی از کراس اوور مفهومی QX Sport رونمایی کرد
3/50 امتیاز از 12 رای
 خودرو  |     |   220

عموما کراس‌اوور‌ها به جز چند نمونه‌ی خاص، از طراحی خسته‌کننده‌ای بهره می‌برند. اما اینفیتینی با معرفی QX Sport نشان داد این روند می‌تواند تغییر کند. اولین نکته‌ای که در رابطه با کراس‌اوور QX Sport جلب توجه می‌کند، رینگ‌های بزرگ ۲۲ اینچی به رنگ برنز آن است که نمایی جذاب به خودرو بخشیده است. همچنین باید به رنگ خاکستری مات نیز اشاره کرد که در راستای افزایش جذابیت بصری بدنه استفاده شده است. اینفینیتی INFINITI QX SPORTاینفینیتی سعی داشته است با پنل‌های حجیم و شیب اندک سقف خودرو، نمایی اسپرت به خودرو ببخشد. در نمای جلوی خودرو شاهد جلوپنجره‌ی بزرگ و جدید اینفینیتی هستیم که پیش از این در Q60 نیز به کار رفته بود. رولاند کروگر مدیر عامل برند لوکس اینفینیتی در خصوص خودروی مفهومی QX Sport گفت:

ما برند اینفینیتی را دستخوش تغییرات زیادی کرده و آن را بازطراحی کردیم. شما در QX Sport می‌توانید نتایج این تغییرات را مشاهده کنید.

اما یکی از نکات مهم در خودروی مفهومی QX Sport، تجهیز آن به اولین پیشرانه‌ی ضریب تراکم متغیر جهان است. این پیشرانه‌ی ۲ لیتری که اینفینیتی دیروز در کنار سایر محصولات خود آن را در معرض نمایش عموم قرار داد، توانایی تغییر ضریب تراکم را از ۸:۱ تا ۱۴:۱ را دارد. به زودی مقاله‌ی جامعی در خصوص این پیشرانه در منتشر خواهیم کرد.به گفته‌ی کروگر QX Sport در سال ۲۰۱۸ و به هنوان نسل جدید QX50 وارد خط تولید می‌شود. بازار خودرو تشنه‌ی کراس‌اوور‌ها است و به اعتقاد اینفینیتی، QX50 از شانس زیادی در کلاس خود برخوردار است.اینفینیتی QX SPORT
تمام مطالب مرتبط با نمایشگاه را در صفحه‌ی اختصاصی نمایشگاه خودرو پاریس ۲۰۱۶ مطالعه کنید.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید