امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
ساختمان اموزشی گلد کیدز رونمایی شد
3/61 امتیاز از 13 رای
 تکنولوژی  |     |   842

طی مراسمی که امروز صبح با حضور مدیران ال جی، گلدیران و مؤسسه خیریه مهر آفرین برگزار شد، ساختمان مرکز آموزشی گلد کیدز رونمایی شد.

مرکز آموزشی گلدکیز یکی از برنامه های امور اجتماعی و خیریه ی شرکت های ال جی و گلدیران است که با همکاری مؤسسه خیریه مهرآفرین تأسیس شده است.

گلد کیدز

در این مرکز مهارت های مختلف آموزشی از جمله فناوری اطلاعات و ارتباطات، زبان انگلیسی، مهارت های خلاقانه، هنرهای تجسمی، صنایع دستی، نقاشی، رباتیک و دیگر هنرها و مهارت های موثر به کودکان و نوجوانان بی بضاعت، کم بضاعت و بی سرپرست به صورت رایگان آموزش داده می شود. این آموزش ها به صورت کاربردی بوده و توسط ابزار مختلف آموزشی صورت می گیرد.

گلد کیدز

فاطمه دانشور مدیر مؤسسه خیریه مهرآفرین و عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره این مرکز به خبرنگار توضیح داد: این مرکز از ۴ سال پیش آغاز به کار کرد و از میان کودکان و نوجوانان مختلف تعداد ۱۵۰ نفر برای آموزش دیدن در این مرکز انتخاب شدند. این مرکز به همت مؤسسه خیریه مهرآفرین و با سرمایه گذاری و کمک شرکت های ال جی و گلدیران توانست طی این ۴ سال مهارت لازم به این کودکان و نوجوانان را بدهد.

دانشور افزود: ما در این مرکز افرادی را داریم که با رتبه های خوب توانسته اند در کنکور قبول شوند و حمایت های لازم از آنها را انجام خواهیم داد. امیدواریم فرزندانی که امروز آموزششان در گلد کیدز به پایان رسیده است به عنوان مربی در این مرکز فعالیت کنند و خود پرورش دهنده نسل های بعد این مرکز باشند.

عضو شورای شهر تهران معتقد است که افراد آموزش دیده در این مرکز نیاز به کاریابی توسط دیگران ندارند و با استعدادها و مهارت های زیادشان می توانند به راحتی وارد بازار کار شوند. او از رشد اخلاقی و معنوی در این مرکز در کنار آموزش مهارتی به کودکان و نوجوانان خبر داد.

گلد کیدز

حسین تنهایی مدیرعامل شرکت گلدیران را نیز در این مراسم گفت: شرکت در امور خیریه و مسئولیت های اجتماعی فقط منوط به تهیه خوراک و پوشاک برای نیازمندان و افراد بی سرپرست نیست. بلکه این افراد نیاز دارند که به افزایش مهارت و رشد استعدادهایشان کمک شود. نکته ای که کمتر در کشور ما به آن پرداخته شده است و ما امیدواریم بتوانیم در این راه گام های مؤثری برداریم.

مدیرعامل گلدیران ادامه داد: برخی از نوجوانانی که در این مرکز هستند با سن کم شان، در چند زمینه مختلف مهارت های فوق العاده ای داشته و استعدادهای زیادی برای رشد یافتن دارند. برخی از این افراد در کنکور با رتبه های خوب، قبول شده اند و توانایی پرداخت هزینه های آموزش یا هزینه های جانبی را ندارد که باید از آنها حمایت شود.

تنهایی در مورد توسعه این مراکز نیز گفت: ما در صدد هستیم که مراکز این چنینی را در کشور توسعه داده و در این راه گام برداریم.

گلد کیدز

گلد کیدز

گلد کیدز

گلد کیدز

گلد کیدز


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید