امروز : ﺳﻪشنبه, 01 آبان 1397
گلکسی اس 8 احتمالا از دوربین دوگانه بهره خواهد برد
3/50 امتیاز از 12 رای
 گجت  |     |   197

در پتنت جدیدی که توسط سامسونگ و در تاریخ ۱۳ سپتامبر به ثبت رسیده، شما می توانید رابط کاربری یک دوربین را که از قابلیت های بزرگ نمایی بهبودیافته ای بهره می برد، مشاهده کنید. درست مانند کنترل یک انگشتی اکسپوژر، که هم اکنون در اپلیکیشن دوربین سامسونگ مورد استفاده قرار گرفته، بزرگ نمایی و کوچک نمایی را نیز می توان با استفاده از ژست های تک انگشتی ارائه کرد. هم اکنون امکان زوم کردن دو انگشتی در اپلیکیشن یاد شده وجود دارد و همچنین می توان این کار را با استفاده از دکمه های فیزیکی تنظیم صدا انجام داد. در ادامه با همراه باشید تا در مورد این موضوع بیشتر صحبت کنیم.

اما چرا سامسونگ علی رغم مهم نبودن زوم دیجیتال، به دنبال بهبود دادن کنترل های مربوط به این ویژگی در اپلیکیشن دوربین خود است؟ یکی از دلایل این اقدام مربوط به شایعاتی است که بیان می دارند گوشی هوشمند گلکسی اس ۸ از دوربین دوگانه بهره خواهد.

همانطور که می دانید، اپل در آیفون ۷ پلاس، از دوربین دوگانه به منظور ایجاد امکان زوم اپتیکال بهره گرفته است. بهبود ویژگی های مربوط به بزرگ نمایی و رابط کاربری دوربین که در پتنت مورد اشاره نیز به چشم می خورد، احتمالا برای ایجاد چنین قابلیتی در گلکسی اس ۸ در نظر گرفته شده است.

البته باید اشاره کنیم که همیشه نمی توان با توجه به پتنت ها، در مورد آن ها نتیجه گیری قاطعانه ای انجام داد و در بسیاری از موارد، اینکه یک گواهی ثبت حق اختراع مربوط به چیست در هاله ای از ابهام قرار می گیرد. در زیر می توانید تصویر مربوط به پتنت یاد شده را مشاهده کنید.

galaxy s8

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا گلکسی S8 از دوربین دوگانه بهره خواهد برد؟ لطفا دیدگاه خود را با و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید