امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
شرکت کپ کام قصد دارد به لطف بازی Resident Evil 7 در تکنولوژی واقعیت مجازی پیشرو باشد
3/50 امتیاز از 12 رای
 تکنولوژی  |     |   383

در حالی که بازی Resident Evil 7 از همین حالا نیز یکی از مورد انتظارترین عنواین هم برای بازیکنان کنسول‌ها و هم رایانه‌های شخصی قرار گرفته است، گزارش‌هایی به گوش می‌رسد که کسانی که این بازی را با هدست واقعیت مجازی تست کرده‌اند، اعتراف می‌کنند که تجربه آن با تکنولوژی وی آر بسیار جذاب‌تر و بهتر نیز است. با توجه به اینکه این تکنولوژی جدید هنوز نتوانسته است به بازی‌های بزرگی راه پیدا کند، پشتیبانی بازی Resident Evil 7 از وی آر یک خبر خوب برای این صنعت طلقی می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

شرکت کپ‌کام (Capcom) اعلام کرده است که قصد دارد تا با انتشار بازی Resident Evil 7 و سازگاری ان با تکنولوژی واقعیت مجازی، در سال 2017 در استفاده از این تکنولوژی پیشرو و پیش‌قدم باشد.

آقای جان تکوچی (Jun Takeuchi)، مدیر بخش اجرایی و بازاریابی شرکت کپ کام، در یک جلسه با محور ارائه گزاراش سالانه شرکت گفت است که احساس بسیار خوبی از پیشرفت‌ها و تکاملی که مجموعه بازی‌های Resident Evil از اولین قسمت تا به این لحظه به خود دیده است، دارد. خیلی مشتاقیم تا قسمت جدید این بازی را منتشر کنیم. ما قصد داریم تا در سال پیش رو که به سال اول تکنولوژی وی آر معروف است، با عرضه بازی Resident Evil 7 به یکی از پیشروان این تکنولوژی تبدیل شویم. اگر ما نتوانیم یک تجربه خوب را با یک تکنولوژی جدید خلق کنیم، بنابراین، نمی‌توانیم دست به نوآوری‌ها و ساخت بازی‌هایی بزنیم که بازیکنان امروزه می‌خواهند. برای اینکه در هر دو زمینه (تکنولوژی جدید و تجربه جدید) موفق باشیم، اول باید ریسک استفاده از ایده‌های جدید را به جان بخریم و بعد اطلاعات موجود درمورد تکنولوژی جدید را تحلیل و بررسی کنیم و در آخر آن‌ها را به یک حد میزان و تعادل نزدیک کنیم. اگر همیشه از عملکرد خود راضی باشیم و دست به تجربه تکنولوژی و ایده‌های جدید نزنیم، یعنی غافله را باخته‌ایم.

اگر بازی Resident Evil 7 بتواند در حد و اندازه انتظارها ظاهر شود، مسلما می‌تواند فکر و ذهن مردم و بازیکنان را نسبت به تکنولوژی واقعیت مجازی تغییر داده و توجه همه را به خود جلب کند.

لازم به ذکر است که این بازی ترسناک در تاریخ 24 ژانویه سال 2017 (5 بهمن) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن وی آر، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در رابطه با بازی Resident Evil 7 و صحبت‌های شرکت کپ کام چیست؟

منبع :Attackofthefanboy

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید