امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
امورش اولیت بندی اپدیت ها در iOS 10
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   229

یکی از قابلیت‌های افزوده شده به جدیدترین نسخه پلتفرم موبایلی اپل، امکان شخیص سازی ترتیب به روز رسانی اپلیکیشن ها در اپ استور است. در همین راستا ما را در ادامه در همراهی کنید تا با یکدیگر شیوه انجام این عمل را مرور کنیم.

بدون شک اگر قابلیت به روز رسانی خودکار اپلیکیشن های نصب شده بر روی آیفونتان را غیر فعال نکرده باشید، در جریان هستید که در هر بار اتصال به اینترنت، تمامی اپلیکیشن ها از طریق اپ استور به نسخه جدید ارتقا پیدا میکنند و این امر بدون شک برای افرادی که با محدودیت پهنای باند مواجه هستند دردسرساز است.

خوشبختانه اپل در iOS 10 شرایطی را تعبیه کرده که به کاربر امکان می‌دهد، خود تعیین نماید چه اپلیکیشن‌هایی و با چه ترتیبی بتوانند آپدیت شوند. البته ناگفته نماند که این قابلیت تنها بر روی آیفون‌های مجهز به نمایشگری با فناوری فورس تاچ یا همان تاچ 3 بعدی قابل دسترس است.

how-to-choose-which-apps-update-first-in-ios-10-1 how-to-choose-which-apps-update-first-in-ios-10-3 how-to-choose-which-apps-update-first-in-ios-10-1

در هر حال برای اینکه تعیین کنیم کدام اپ‌ها در iOS 10 زودتر آپدیت شوند، ابتدا بر روی اپلکیشن مورد نظر انگشت خود را فشار دهید (لمس سه‌بعدی)، سپس از منوی باز شده، اولویت بندی دانلود “Prioritize Download” را انتخاب کنید.

خب؛ آموزش تمام است زیرا با انتخاب این گزینه، اپلیکیشن مورد نظر به ابتدای لیست دریافت کنندگان آپدیت در اپ استور منتقل خواهد شد. اگر پیشتر نیز چنین ترفندی را برای اپلیکیشن دیگری به کار گرفته شده باشید، به ترتیب لیستی از اپلیکیشن‌های دریافت‌کننده آپدیت ساخته می‌شود که اولیت بندی آن بر اساس جدیدترین انتخاب شما است.

.howtogeek


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید