امروز : یکشنبه, 30 اردیبهشت 1397
گلکسی اس 8 اکتیو از فردا پیش فروش خواهد شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   125

بنا بر اعلام سامسونگ، این گوشی، جان‌سخت‌ترین گوشی گلکسی تولیدشده تاکنون است. گلکسی اس ۸ اکتیو از یک طراحی زمخت و نمایشگری با درجه نظامی بهره می‌برد که آن را در مقابل شوک، ضربه، آب و خاک محافظت می‌کند. این گوشی از فردا از طریق اپراتور AT&T و با قیمت ماهیانه ۲۸.۳۴ دلار برای سی ماه و قیمت کلی ۸۵۰ دلار قابل خرید خواهد بود.این دستگاه با یک بدنه فلزی و یک ضربه‌گیر برای محافظت در برابر شوک ساخته شده و قاب پشتی آن از یک بافت محکم و زمخت برای مقاومت بیشتر تشکیل شده است. علاوه بر این، گلکسی اس ۸ اکتیو مجهز به بیکسبی، دستیار صوتی هوشمند سامسونگ است که از طریق آن دسترسی سریع به کرونومتر، بارومتر، قطب‌نما و چراغ‌قوه فراهم می‌شود. این گوشی همچنین از یک نمایشگر سوپرامولد با ابعاد ۵.۸ اینچ و وضوح تصویر 2K و نسبت تصویر ۱۸.۵:۹ بهره می‌برد؛ اما نمایشگر آن متأسفانه برخلاف گلکسی اس ۸ بدون حاشیه نیست.تیم بکستر، رئیس و مدیرعامل سامسونگ الکترونیکز در آمریکای شمالی، در بیانیه‌ای گفت:

گوشی جدید ما، گلکسی اس ۸ اکتیو با مقاومت و دوام آزمایش‌شده و برای مشتریانی که نیازمند دستگاهی قوی‌تر برای سبک زندگی خود هستند طراحی شده است.

روز گذشته، AT&T به‌صورت اتفاقی وجود گلکسی اس ۸ اکتیو را تأیید کرد، در حالی که تصاویر این محصول، ماه گذشته در وب‌سایت ردیت نیز انتشار یافته بود.این دستگاه در رنگ‌های خاکستری شهابی و طلایی تیتانیومی قابل سفارش خواهد بود و از ۱۱ آگوست (۱۹ مرداد) در فروشگاه‌ها عرضه خواهد شد. خریداران همچنین از امتیازات مختلفی شامل تخفیف روی دستگاه‌های گلکسی گیر بهره‌مند خواهند شد. سامسونگ می‌گوید این گوشی فعلا به‌صورت محدود، تحت انحصار اپراتور AT&T خواهد بود و به‌زودی در دسترس دیگر اپراتورها نیز قرار خواهد گرفت. این محدودیت برای اولین بار است که در سری گوشی‌های اکتیو لحاظ می‌شود.
  • گلکسی اس 8 اکتیو از فردا پیش فروش خواهد شد
  • گلکسی اس 8 اکتیو از فردا پیش فروش خواهد شد
  • گلکسی اس 8 اکتیو از فردا پیش فروش خواهد شد
  • گلکسی اس 8 اکتیو از فردا پیش فروش خواهد شد

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید