امروز : شنبه, 29 دی 1397
همکاری ایودی، بی ام و و مرسدس بنز برای اتصال شبکه ای خودرو ها
3/50 امتیاز از 12 رای
 خودرو  |     |   305

آئودی، بی ام و و مرسدس بنز قصد دارند برای ارائه اطلاعات به شرکت اتصال شبکه ای خودروها با نام Here جهت شتاب بخشیدن به توسعه ی صنعتی خودرو های متصل به هم در یک شبکه، کمک کنند. سرویس Here به صورت مشترک متعلق به سه برند برتر خودروسازی آلمانی است که امروزه تاثیر بسزایی در اتصال شبکه ای خودرو ها دارند. این سرویس اجازه می دهد خودرو ها به راحتی مشخص شده و با محیط اطراف خود ارتباط برقرار کرده و ادراک محیطی داشته باشند. این می تواند حرکتی به سمت خودر های نیمه خودران و تمام خودران را اثبات کند. با همراه شوید.

 Here company

این توافق به این معنی است که اگر خودرو بی ام و شی جذابی را در جاده دید، آن اطلاعات را برای مدل های آئودی و مرسدس به اشتراک بگذارد. در آینده با اضافه شدن خودرسازان دیگر، این سیستم بیشتر می تواند تاثیر گذار شود. مدیریت بازاریابی تولیدات شرکت Here الکس منگان (Alex Mangan) می گوید:

ما برای اولین باز نشان دادیم که چگونه می توان از داده های غنی سنسور های خودرو استفاده کرده و از آن ها برای تاثیر مثبت بر روی ایمنی و پایداری بهره ببریم. برای بهترین استفاده از سیستم های متصل به هم ما به عنوان یک صنعت به همدیگر نیازمندیم. یک خودرو نیازمند داده های سنسور است و این توافق می تواند به طور مثال خودروی تویوتا را از آنچه یک خودرو جگوار در پایین دست جاده دیده آگاه سازد.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید