امروز : ﺳﻪشنبه, 31 مرداد 1396
بازی Warhammer End Times برای پیش خرید اماده است
3/50 امتیاز از 12 رای
 بازی  |     |   95

مدت زمانی زیادی را صبر کرده‌ایم اما بالاخره زمان عرضه بازی Warhammer: End Times برای کنسول‎ها رسیده است. سری بازی‎های Warhammer همیشه جزو عناوینی بودند که قشر خاصی از بازی‎بازها را به خود جذب می‎کردند، شخصیت‌های بازی با هیکل‎های بزرگ و اسلحه‎های خاصشان و زد و خوردهای شلوغ و خونین بازی از ویژگی‎های جذاب این عنوان است. با گیم‌شات در ادامه مطلب همراه باشید.

این عنوان با نام کامل Warhammer: End Times – Vermintide در ماه اکتبر سال قبل بر روی کامپیوترهای شخصی منتشر شده بود، حال در ماه آینده برای کنسول‎ها عرضه خواهد شد.

این بازی را به شکلی توصیف می‎کنند که انگار بازی Left 4 Dead اما به همراه موش‎ها و هیولاهاست. همین موضوع باعث شده است که طرفداران بازی Left 4 Dead از این عنوان پشتیبانی کرده و علاقه‎‌مند شوند؛ همچنین ما هم علاقه‌مند به این بازی شدیم تا حس عنوان عرضه نشده Left 4 Dead 3 را به ما منتقل کند که همینطور هم شد.

هرچه به روزهای عرضه نزدیک‎تر می‎شویم، تریلر جدیدی را دیدیم، و همچنین در اخبار دیگر متوجه این موضوع شدیم که امکان پیش خرید این بازی به هر دو صورت دیجیتالی و فیزیکی نیز فراهم شده است. برای اطلاعات بیشتر به فروشگاه‎های پلی استیشن و ایکس باکس مراجعه کنید و به دنیال صفحه خرید این بازی بگردید.

بازی Warhammer: End Times در تاریخ 4 اکتبر مصادف با 13 مهر برای پلتفرم‎های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

منبع :VG247

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید