امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
مدیرعامل کیش سل قصد شکستن تعرفه ها را نداریم
3/50 امتیاز از 12 رای
 تکنولوژی  |     |   1029

هوشنگ مرتضوی مدیرعامل کیش سل پارس(اولین اپراتور مجازی تلفن همراه ایران) در مورد عرضه سیم کارت خود و برند سیم کارت ها در نمایشگاه تلکام گفت: برندهای ایران تل پلاس و سامان تل را ثبت کرده ایم تا خدماتمان را تحت این برندها ارائه دهیم. ما اواخر آذر فاز اول سیم کارت ها و اواخر بهمن ماه فاز دوم ارائه سیم کارت ها را به بازار ارائه می دهیم.

مرتضوی در مورد پیش شماره سیم کارت های این شرکت اعلام کرد : ما به دلیل اینکه اپراتور مجازی اول بودیم توانستیم کد مورد نظر خود یعنی ٠٩٩٩٩ را از رگولاتوری درخواست کرده ایم تا بتوانیم خدمات بهتری به مشتریانمان بدهیم.

مدیرعامل کیش سل گفت: اپراتورهای اصلی بر زیرساخت های خود سرمایه گذاری کردند. ما در صورت همکاری با هر اپراتور میتوانیم خدمات سرمایهای و مشاوری ارائه دهیم. هم اکنون با مشاور آلمانی در ارتباطیم تا بتوانیم خدمات با کیفیتی انجام دهیم.

او در مورد ارتباط با شرکت های اپراتور اصلی توضیح داد: ما برنامه داریم با همه اپراتورها همکاری داشته باشیم و بتوانیم خدماتمان را ارائه دهیم. فعلاً با رایتل قرارداد داریم ولی با دو اپراتور دیگر هم علاقه مند به همکاری هستیم.

مرتضوی در مورد پوشش دهی کیش سل بیان کرد: ما در مرحله اول در همه شهرها پوشش دهی خواهیم داشت و تمام سرویس های قابل ارائه را به مشتریانمان می دهیم اما در آینده برای بخش های مختلف سرویس های خاصی ارائه خواهیم داد.

مدیرعاما کیش سل در پاسخ به سئوال خبرنگار در مورد تعرفه های اواین اپرانور مجازی گفت: ما تعرفه های مصوب کمیسیون تنظیم مقررات و ابلاغ سازمان را باید رعایت کنیم. در رابطه به تعرفه ها باید بگویم که شرکت ما در بازار قصد شکستن قیمت ها را ندارد.


برچسب ها :  

محمد  1396/02/12 10:28:00 ب.ظ
و این هم از دزدسل چهارم!!!

نظر خود را به اشتراک بگذارید