امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
تقویم مسابقات جهانی استقامت سال 2017 اعلام شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 تکنولوژی  |     |   224

مسابقات جهانی استقامت درگیر وعده ی خود برای به دست آوردن یک تقویم ثابت برای سال ۲۰۱۷ است. به همین منظور برنامه ای بدون تغییر از نه مسابقه برای فصل ششم WEC که دوباره متولد شده، رو نمایی شد. با همراه شوید.

تمامی نه مسابقه در تعطیلات آخر هفته ی سال ۲۰۱۶ برگزار می شود به جز مسابقه ی Nurburgring که تاریخ آن از قبل ماه جولای اعلام شده است. رئیس WEC جرارد نوو (Gerard Neveu) در مصاحبه با Autosport در آخر هفته ی پیش در حالی که مشغول گردآوری تقویم ۲۰۱۷ بود؛ در مورد دور آستین (Austin) گفت که کلمه ی کلیدی کار او ثبات است.

پیر فیلون (Pierre Fillon)، رئیس پروموتور WEC باشگاه خودروی L’Ouest ، گفت: بسیار خوشحالیم که توانسته ایم به این سطح از ثبات در ۵ سال تا به امروز برای WEC برسیم و تقویم ۲۰۱۷ ما این اجازه را می دهد تا بتوانبم بر اساس سنت مسابقات استقامت در سراسر دنیا را ادامه دهیم.

مسابقات فرمول یک

دور آلمان هفت روز جلوتر، به همان آخر هفته ای که فرمول E مونترال در آن واقع شده، کشیده شده است. این تداخل با عبارت "اجتناب ناپذیر" توسط نوو بیان شد. این برخلاف وجود توافقی محترمانه بین دو سری مبنی بر عدم برگزاری مسابقات در یک هفته بود.

دور مکزیک در ادامه ی WEC سال ۲۰۱۶، مطابق تقویم موقت، از شنبه به یکشنبه جابجا شد. تقویم توسط سازمان WEC در کمیسیون استقامت FIA ارائه شد و هفته ی آینده برای تائید نهایی در جلسه ی آخر هفته ی کنسول جهانی موتور اسپرت (World Motor Sport Council) حاضر خواهد شد.

دور تمرینی پیش فصل ( official pre-seaon test) شناخته شده با عنوان prologue برای اولین بار از پل ریکارد به مونزا منتقل شده است. رانوو گفت که به طور قطع جابجایی های صورت گرفته در این فصل شرکت کنندگان، هواداران و رسانه ها را راضی و خوشحال خواهد کرد.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید