امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
پرونده تلکام هفدهم فردا بسته می شود
3/50 امتیاز از 12 رای
 تکنولوژی  |     |   134

مثل هر سال نمایشگاه تلکام پرشور برگزار شد اما شور و هیجان این نمایشگاه هم مدیون اپراتورهایی است که با ارائه ی سیم کارت های رایگان و خدمات مختلف، مردم را از نقاط مختلف تهران به محل دائمی نمایشگاه بین المللی کشاندند.

تقریبا همه ی مدیران دولتی از حضور پررنگ شرکت های خارجی در این دوره از نمایشگاه خشنود بودند، اما رنگ و بوی نمایشگاه همچون گذشته تخصصی و تنها در حوزه ی ارتباطات و فناوری اطلاعات نبود، بلکه مثل همیشه بازدیدکنندگان به دنبال گرفتن سیم کارت و هدایایی تبلیغاتی بودند.

روز سوم نمایشگاه از دو روز اول شلوغ تر بود و صف های دریافت سیم کارت رایگان از همیشه پررونق تر.

اوایل صبح که همزمان رادیوی نمایشگاه در حال تبلیغات خدمات و سرویس های اپراتورهای مختلف بود، هر کدام از اپراتورهای اول تا سوم با برگزاری مسابقات خوانندگی و دعوت از بازیگران طنز سعی در جلب مشتری بیشتری داشتند.

فضایی کاملا طنز و البته شاد ایجاد شده بود که ظاهرا مدیران دولتی هم از این وضعیت ناراضی نیستند.

اگرچه در گفتگو با مدیران شرکت های خصوصی یا نیمه دولتی، می شد به این نتیجه رسید که آنها نیز از وضعیت موجود راضی نیستند و نمایشگاه تلکام را عرصه ای برای معرفی فعالیت ها و محصولات شان به بازدیدکنندگان تخصصی و شرکت ها می دانند، اما ظاهرا مدیران بخش دولتی را مسوول این نوع برگزاری نمایشگاهی به بزرگی تلکام می دانند.

ظاهرا مدیران ترجیح می دهند که غرفه ها را با مردم عادی و ارایه سرویس و خدمات رایگان شلوغ ببینند تا بازدیدکنندگان تخصصی تر که البته تعدادشان خیلی زیاد نیست، در این رویداد حضور پیدا کنند.

به هر حال ورودی نمایشگاه مثل همیشه با جایگری منظم دستفروشان استقبالی رنگارنگ با ارائه ی محصولات پاییزه، دیوار کوب های دست ساز و جوراب های پشمی و خوراکی های جوراجور از بازدیدکنندگان نمایشگاه داشت.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید