امروز : یکشنبه, 29 مرداد 1396
هر انچه که باید در مورد قسمت پنجم بازی Hitman بدانید
3/50 امتیاز از 12 رای
 بازی  |     |   128

اسکوئر انیکس ناشر مجموعه محبوب Hitman به تازگی وبلاگ رسمی بازی را بروزرسانی کرده و هر آنچه را که طرفداران بایستی از قسمت پنجم این عنوان که با نام «Freedom Fighters» شناخته می‌شود انتظار داشته باشند، رونمایی کرده است. این قسمت از بازی قرار است تا ساعاتی دیگر برای پلتفرم‌های رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شود و در این مطلب هر آنچه که باید در مورد قسمت پنجم بازی Hitman بدانید را پیدا خواهید کرد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

هر آنچه که باید در مورد قسمت پنجم بازی Hitman بدانید

در ماموریت این قسمت کلیدی و دارای اهمیت برای داستان بازی که اتفاق مهمی در رابطه با رویدادهایی که تاکنون رخ داده خواهد افتاد، مامور 47 به کلرادو رفته و بایستی چهار هدف اصلی به نام‌های Sean Rose، Maya Parvati، Ezra Berg و Penelope Graves را به قتل برساند. در ادامه میتوانید ویژگی‌ها و جزئیات کامل قسمت پنجم بازی Hitman را مشاهده کنید:

 • مقصد جدید: کلرادو، ایالات متحده آمریکا
 • ماموریت داستانی جدید: مبارزان آزادی (Freedom Fighters)
 • 6 موقعیت جدید برای ماموریت Freedom Fighters
 • 20 سطح برای تسلط روی مکان کلرادو به همراه قابلیت‌های باز شدنی زیر:
 • 8 مکان آغاز کردن جدید برای کلرادو
 • 9 مکان جدید برای دسترسی به آیتم‌های آژانس در محیط کلرادو (در مجموعه Hitman مکان‌هایی در نقشه وجود دارد که آژانس آیتم‌های کارآمد برای پیشبرد ماموریت را در آن قرار داده است. همچنین می‌توانید در این مکان‌ها آیتم‌هایی را که در مرحله پیدا کردید قرار دهید و برای مراحل آینده از آن‌ها استفاده کنید)
 • 6 عدد تجهیزات و سلاح جدید
 • لباس جدید برای کلرادو: Tactical Gear
 • بیش از 70 چالش مخصوص کلرادو
 • 7 اچیومنت/تروفی جدید
 • قرارداد جدید بسته الحاقی «The Sarajevo Six». با نام Target 5: The Mercenary. (در انحصار کنسول پلی استیشن 4)

در کنار محتویات اصلی این قسمت شاهد افزوده شدن بهبودهایی در روند کلی بازی هم هستیم که شامل قابلیت contract search که به بازیکنان اجازه می‌دهد قراردادهای خود را از طریق جستجوی متن پیدا کنند و افزوده شدن قابلیت Kill Conditions به حالت Contracts می‌شود.

ناشر بازی در رابطه با قابلیت Kill Conditions می‌گوید:

هنگامی که یک Kill Conditions تنظیم می‌کنید، سازنده محتوا این توانایی را دارد که روش کشتن تن به تن و پرتاب سلاح را با یک آیتم مشخص براساس هنگامی که محتوای خود را بازی کرده است ترکیب کرده و اجرا کند. به این ترتیب بایستی هدف را با آیتم و روشی مشابه با شخصی که محتوا را ساخته است به قتل برسانید. Kill Conditions انتخاب شده به عنوان بخشی از امتیازات و پاداش اضافی محاسبه شده و به عنوان یک هدف ثانویه اختیاری برشمرده می‌شوند. شکست در انجام هیچ یک از ماموریت‌های ثانویه تاثیر فراوانی روی امتیاز و زمان شما خواهد داشت. تصاویر نیز جهت ارایه بهتر هر Kill Condition افزوده شده که می‌توانید آن‌ها را در بخش Detailed Target View مشاهده کنید. چند نکته:

 • پرتاب شخصیت‌ها داخل دریا یا دریاچه در کلاس «حادثه (سقوط)» (Accident (Fall)) قرار می‌گیرند.
 • اجرای حالت «حادثه (خفگی)» (Accident (Drown)) فقط در صورتی رخ می‌دهد که هدف را در توالت خفه کنید.
 • دقت کنید که kill conditions با نام‌های Elimination و Pistol جدا هستند. Elimination هنگامی رخ می‌دهد که پشت سر یک NPC در حالی که سلاح کمری به دست دارید ایستاده باشید.

در ادامه می‌توانید دیگر قابلیت‌های و اصلاحات افزوده شده به قسمت پنجم بازی Hitman را مشاهده کنید:

افزوده شدن فیلتر «Friends» برای بخش Contracts Mode

هم اکنون می‌توانید قراردادها را فیلتر کنید تا فقط آن‌هایی را که توسط دوستانتان تولید شده‌اند، به نمایش در بیایند.

جدول رقابتی (leaderboard) دوستان

پس از انجام هر قراردادی (ماموریت داستانی، قرارداد Escalation، اهداف Elusive، حالت Contracts) شما می‌توانید به طور مستقیم خود را تنها با دوستانتان مقایسه کنید و همچنین در سطح جهانی به انجام این کار بپردازید.

شمارش معکوس برای اهداف Elusive

هاب اصلی بازی از این پس یک شمارش معکوس برای زمان در دسترس قرار گرفتن هدف بعدی Elusive را به نمایش خواهد گذاشت.

اهدای بلافاصله جوایز چالش‌ها

جوایز چالش‌هایی که به چالش‌های دیگر جهت کامل شدن احتیاج دارند از این پس در طول گیم‌پلی اهدا خواهد شد. در گذشته جوایز کامل کردن آخرین بخش از یک چالش چند چالشی (مانند Master Assassin) پس از اتمام و موفقیت در قرارداد اهدا می‌شد.

بهبود کارایی رابط کاربری (UI) بازی

چندین بهبود در رابط کاربری داخل بازی اجرا شده که کارایی کلی بازی را بهبود خواهد بخشید.

تنظیم و ایجاد تعادل در سلاح Krugermeier 2-2 Pistol

 1. افزایش تعداد گلوله‌های موجود در هر خشاب از 5 به 10
 2. بروزرسانی توضیحات سلاح جهت افزایش دقت و پایداری سلاح

تنظیم و ایجاد تعادل در سلاح Jaeger 7 Lancer

اصلاح و رفع باگ مربوط به سلاح دورزن Jaeger 7 Lancer (سلاحی که در صورت رسیدن به سطح 20 تسلط روی مرحله ساپینزا باز می‌شود) که موجب می‌شد گاهی اوقات گلوله‌ها از داخل هندسه محیط بازی عبور کنند.

ریست جدول رقابت‌ها

جدول رقابت‌ها برای تمامی ماموریت‌های داستان، قردادهای Escalation و قراردادهای دیگر ریست خواهد شد. یکی از دلایل این ریست بهبودها و تنظیم سلاح Jaeger 7 Lancer بود، چرا که برخی بازیکنان قادر بودند اهداف را از داخل هندسه محیط به قتل رسانده و امتیاز بسیار بیشتری را کسب کنند.

در کنار این اصلاحات مهم، مشکلات کوچک و باگ‌های با اهمیت کمتر بازی نیز بهبود یافته‌اند. همچنین اسکوئر انیکس از انتشار یک بروزرسان دیگر پس از انتشار قسمت پنجم بازی Hitman خبر داد که چندین ایراد دیگر در بازی را برطرف خواهد کرد. ناشر ژاپنی این عنوان تاریخ انتشار دقیقی برای انتشار این بروزرسان را به اشتراک نگذاشته و اعلام کرد به محض آن که مورد تایید قرار بگیرد منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید تصاویر جدید قسمت پنجم بازی Hitman را مشاهده کنید:

قسمت پنجم بازی Hitman قسمت پنجم بازی Hitman قسمت پنجم بازی Hitman قسمت پنجم بازی Hitman
قسمت پنجم بازی Hitman قسمت پنجم بازی Hitman قسمت پنجم بازی Hitman قسمت پنجم بازی Hitman
منبع :dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید