امروز : دوشنبه, 03 اردیبهشت 1397
سازنده بازی Assassin s Creed Origins از دلایل انتخاب مصر گفت
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   170

به نظر می‎آید بازی Assassin’s Creed Origins تمام قواعد این سری را به صورت‎های مختلف دگرگون می‎کند و این موضوع فقط با کمک تنوع و عظمت تاریخ مصر محقق می‎شود.

در مصاحبه اخیرا اشرف اسماعیل، زمانی که ما از او پرسیده شد، دلیل اصلی متحول کردن این سری به این شکل چیست؟ او پاسخ جالبی داد. اسماعیل گفت ما می‎خواستیم خاستگاه گروه برادری Assassin را نشان دهیم و مصر باستان به نظر بهترین مکان برای تحقق این موضوع بود.

ما این پروژه را سه سال و نیم پیش آغاز کردیم، درست بعد از بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag. وقتی ما تولید بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag را به اتمام رساندیم، کار بر روی این بازی را آغاز کردیم؛ در روز‎های اولیه ما از خودمان می‎پرسیدیم، که ما چه تجربه‎ و چه بازی را می‎خواهیم بسازیم. ما داشتیم یکی از نسخه‎های سری Assassin’s Creed را می‎ساختیم، پس می‎خواستیم چیزی بسازیم که از لحاظ فنی یک بازی Assassin’s Creed باشد، ولی تجربه جدیدی از این بازی را به نمایش بگذارد. منظور من تغییر در ساختار جهان بازی، شیوه روایی داستان و گیم‎پلی بازی است.

ما می‎خواستیم یکی از نسخه‎های موفق بازی Assassin’s Creed را تولید کنیم و ایده‎ای که به ذهن ما رسید، ساخت بازی بود که حول شکل‎ گیری گروه و فرقه Assassin بچرخد. گروهی که ما از بازی Assassin’s Creed 1 می‎شناسیم، به اندازه 2000 سال در تاریخ نژادهای بشری وجود داشته است. سوال اصلی این است که خاستگاه این گروه چه بوده و چگونه به اندازه‎ای قوی بوده که گروهی از این افراد را شکل داده است. برای روایت این داستان ما به موقعیتی حماسی احتیاج داشتیم که نشان دهد چه چیزی در دنیا اتفاق افتاد که باعث ظهور این گروه شد. پس ما به طور قطع می‎دانستیم که داستان این نسخه باید قبل از اتفاقات نسخه اول را نمایش دهد. ما بلافاصله بعد از آن، نگاه خود را به مصر باستان انداختیم. بعدا متوجه شدیم این کار کار درستی بود، وقتی به تاریخ 3000 ساله مصر نگریستیم به این موضوع پی بردیم. ما دوره‎های تاریخی مختلفی را بررسی کردیم و هر چه عقب‎تر رفتیم، به ساخت اهرام نزیک‎تر شدیم مشکل این بود که بقیه مصر در آن زمان تقریبا چیزی نداشت. بالاخره ما سال 49 پیش از میلاد را که با تاریخ جلوس کلئوپاترا بر تخت پادشاهی مصر مصادف است، مبدا خود انتخاب کردیم.

ما احساس کردیم که این زمان، زمان مناسبی است، زیرا قرن‎هایی از شکوه و عظمت را در پشت خود دارد و به ما قدرت مانور خوبی در داستان بازی می‎دهد. این شروعی برای پایان شکوه و عظمت مصر فرعونی است. زمانی که بذر دنیای مدرن کاشته می‎شود، همان موقع است که این گروه متولد می‎شود. ما مطمئن شدیم این داستان مانند داستا‎ن‎های نسخه‎های قبلی نباشد. ما سخت تلاش کردیم که عناصری که برای روایت این داستان و خلق اثری به یاد ماندنی لازم است را در کنار هم قرار دهیم و داستان تولد این گروه را به خوبی در این مکان نشان دهیم.

نظر شما درباره بازی Assassin’s Creed Origins چیست؟ آیا شما هم مشتاقانه منتظر این باری هستید؟

منبع :Gamingbolt

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید