امروز : دوشنبه, 03 اردیبهشت 1397
تماشا کنید تریلر جدیدی از بازی Days Gone منتشر شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   174

بازی Days Gone یکی از عناوین انحصاری پلی‌استیشن 4 است که طرفداران به عملکرد خوب آن امید زیادی دارند و می‌تواند به یک برگ برنده برای سونی تبدیل شود.

این روزها سازندگان از دو عبارت زیاد استفاده می‌کنند: «هر اتفاقی در بازی ممکن است رخ دهد» و یا «شما می‌توانید مسیر خودتان را انتخاب کنید»، اما اکثر اوقات توسعه دهندگان در این موارد اغرق کرده و این اتفاقات کاملا محدود هستند. البته به نظر می‌رسد که این موضوع درباره بازی Days Gone صحت نداشته باشد و در این بازی هر چیزی ممکن باشد و شما می‌توانید به سبک خودتان آن را تجربه کنید.

در E3 2017 یک دمو از گیم‌پلی بازی منتشر شده بود که بیشتر بر روی مبارزات میان انسان‌ها تمرکز داشت. این دمو طول یک روز بهاری یا پاییزی جریان داشت و در آن اطلاعات زیادی از بازی می‌توان به دست آورد. حالا سونی همان دمو را منتشر کرده است ولی خیلی از جزئیات آن فرق کرده‌اند.

این تریلر در زمستان جریان دارد و با توجه به مسیر انتخابی بازیکن، دشمنان به شکل متفاوتی واکنش نشان می‌دهند. این دمو به خوبی نشان می‌دهد که چگونه تجربه دو بازیکن می‌تواند کاملا با هم فرق داشته باشد.

شما در این بازی، نقش یک جایزه بگیر به نام «دیکان» (Deacon) را بازی می‌کنید که در تلاش است تا جان سالم به در ببرد و در جستجوی دلیلی برای زندگی کردن است. ناگفته نماند که تاریخ انتشار این بازی هنوز مشخص نشده است. در ادامه تریلر گیم‌پلی جذاب این بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

منبع :Gamezone

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید