امروز : شنبه, 04 اسفند 1397
تصاویر جدیدی از قسمت اول فصل هفتم سریال Game of Thrones منتشر شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   521

تعدادی تصویر جدید از فصل هفتم سریال Game of Thrones که یکشنبه هفته آینده پخش می‎شود، منتشر شده است. این تصاویر شخصیت‎های جبهه‎های مختلف را شامل می‎شوند.

با نزدیک شدن به اکران فصل هفتم سریال Game of Thrones تصاویر جدیدی از این فصل منتشر شده‎اند، که عطش طرفداران برای مشاهده این سریال فانتزی درام را بیشتر می‎کند. تا به حال شبکه HBO دو تریلر که نکات بسیاری داشته‎اند و افق‎های این سریال را به صورت محدود نشان می‎دادند، منتشر کرده است. اتفاقات پیش روی ما در این فصل سریال از هجوم دوتراکی‎ها و اژدهایان به وستروس تا اجتماع احتمالی همه استارک‎های زنده داستان همه و همه جذابیت خاصی برای ما دارند. به غیر از تریلرها، تصاویر جدیدی هم منتشر شدند که به ما فرصت انداختن نگاهی اجمالی به حوادث پیش رو می‎دادند. تصاویر منتشر شده ماه قبل شخصیت‎هایی مثل بریک دنداریون و داووس را که برای مقابله با تهدید وایت واکرها به شمال رفته‎اند را نشان می‎داد، و اخیرا تصویری منتشر شده بود که دنریس را در اتاق سریر دراگون استون به تصویر می‎کشید، شایان به ذکر است که احتمالا دنریس مانند جدش، ایگان فاتح، از دراگون استون به عنوان مقر خود برای هجوم همه جانبه به وستروس استفاده می‎کند. حال، تعدادی تصویر جدید که شخصیت‎های مختلفی را نشان می‎دهند، منتشر شده است. شبکه HBO تا به حال تصاویر زیادی منتشر کرده است، اکثر این عکس‎ها هیچ چیز مشترکی نداشتند اما تصاویر این هفته خلاصه‎ای از اتفاقاتی است که باید در شروع فصل هفتم این سریال در یکشنبه انتظار داشت.

تصاویر جدیدی از قسمت اول فصل هفتم سریال Game of Thrones منتشر شد

مانند همشیه پاد و برین را در کنار هم می‎بینیم، با توجه لباس سربازان این مکان می‎تواند وینترفل باشد. اگر به یاد داشته باشید، در فصل‎های قبل پاد از برین خواسته بود که به او جنگیدن و نبرد را یاد بدهد، با فرارسیدن زمستان و نزدیک شدن ارتش وایت واکرها به دیوار حضور هر کس که جنگیدن را تا حدودی بلد باشد، در نبرد با ارتش مردگان الزامی خواهد بود، پس مطمئنا در فصل هفتم سریال Game of Thrones پاد را در حالی که با آدرها می‎جنگد خواهیم دید.

تصاویر جدیدی از قسمت اول فصل هفتم سریال Game of Thrones منتشر شد

سرسی لنیستر را که در حال حاضر لقب ملکه هفت اقلیم را به روش می‎کشد، در حالی که به نقطه‎ای در نقشه وستروس خیره شده است، می‎بینیم. با توجه به نزدیک شدن ارتش دنریس و سه اژدهایش به وستروس، خطر شکست خوردن برای سرسی وجود دارد؛ تا به حال تنها ارتش راب استارک توانسته یود، وحشت به اندام لنیسترها اندازد، ولی مطمئنا هیچکس ماجرای عروسی خونین را فراموش نکرده است، ارتش دنریس که متشکل از آهن زادگان، آنسالیدها و از همه مهم‎تر سواران دوتراکی است، حتی شجاع‎ترین جنگجوها را به فرار وا می‎دارد. سرسی یا ملکه دیوانه عمرا تسلیم شود، پس برای مقابله با این تهدید باید به دنبال متحدان قوی بگردد. حتما متوجه شده‎اید که یورون در صدد تشکیل اتحاد با مادر اژدهایان بود ولی بعد از متحد شدن یارا و تیون با او، یورون انتخابی جز متحد شدن با سرسی ندارد. شاید شما هم فکر کنید، وجود هزاران نفر سرباز کارکشته در ارتش دنریس پیروزی شکوهمند او را تضمین می‎کنند، اما نباید یورون را دست کم گرفت او بهترین ناخدا و دریانورد در تمام وستروس است و طبق گفته‎های خودش او حتی به والریا هم سفر کرده است، پس بهتر است زود قضاوت نکینم، همچنین به یاد داشته باشید که سرسی به وایلدفایر که معادل آتش یونانی در دوران باستان است، دسترسی دارد و حتی ناوگان استنیس را به کمک آن به خاکستر بدل کرد.

تصاویر جدیدی از قسمت اول فصل هفتم سریال Game of Thrones منتشر شد

به نطر شما چه چیزی می‎تواند نگاه دنریس تارگرین را به خود جلب کند. با توجه به تریلرها و تصاویر قبلی جواب این سوال استحکامات و قلعه دراگون استون است. اگر والریا که در اصل مهد خاندان تارگرین است را در نظر نگیریم، دراگون استون بعد از آن، خانه اجدادی این خاندان است، همچنین این مکان محل تولد دنریس هم است. حتما به یاد دارید که دنریس در فصل اول این سریال چگونه فردی بود، حال که پس از گذر شش فصل به صورت او نگاه می‎کنیم می‎توانیم شخصی مستقل و رهبری خردمند را ببینیم. کرم خاکستری که رهبر آنسالیدها و مشاور دنریس در امور جنگی است را در پشت او می‎بینیم، نباید فراموش کرد که دنریس داریو ناهاریس را که معشوق خود بود. طبق راهنمایی‎های تیریون همراه خود به وستروس نیاورد، تئوری‎هایی وجود دارند که احتمال شورش داریو به خاط این عمل دنریس را می‎دهند، البته هیچ چیز حتمی نیست و باید منتظر بود و دید که چه پیش می‎آید. همچنین بهتر است جوراه مورمونت را فراموش نکنیم او به دستور دنریس برای پیدا کردن درمانی برای بیماری لاعلاج خود راهی بیابان‎ها شد، آیا او می‎تواند غیر ممکن را به ممکن بدل کند و با غافلگیر کردن همه ما به داستان اصلی بازگردد، شایعه‎هایی وجود دارد او در زمانی که دنریس به مشکلی اساسی دچار شده است، به کمک دنریس خواهد آمد و حتی جان خود را در این راه فدا خواهد کرد، شاید مرگ او کفاره‎ای برای گناهانش باشد.

تصاویر جدیدی از قسمت اول فصل هفتم سریال Game of Thrones منتشر شد

این نقشه که احتمالا در کینگز لندیگ قرار دارد به نقطه‎ای خاص اشاره دارد، اگر دقت کرده باشید ما این نقشه را در پشت سرسی نیز می‎دیدیم، این عکس این نقشه شمال و علی الخصوص وینترفل را نشان می‎دهد. پس آیا اتفاقی برای وینترفل خواهد افتاد؟ شاید خبر شاه شدن جان اسنو در شمال سرسی را ترسانده است، او احتمالا فکر می‎کند که جان در صدد گرفتن انتقام برادر و پدر خود است، ولی او از دو نکته اصلی را نادیده گرفته است. اول این که جان درگیر افزایش استحکامات دیوار برای مقابله با ارتش مردگان است و دیگری این که خطر دنریس برای او بسیار بیشتر از جان است. مادر اژدهایان خود را مالک وستروس می‎داند و هر کسی که با او مقابله کند را نابود خواهد کرد.

تصاویر جدیدی از قسمت اول فصل هفتم سریال Game of Thrones منتشر شد

هیچ کس سخنرانی حماسی لیانا مورمونت در وینترفل پس از پیروزی جان را فراموش نکرده است. او جسورترین کودکی است که تا به حال در سریال Game of Thrones وجود داشته است. شاید به همین دلیل است که با وجود سن کمش بانوی جزیره خرس است. او را می‎توان یکی از قویترین متحدان جان به حساب آورد. ولی سوال اصلی این است که چه اتفاقی پیش آمده که بار دیگر او را در حال سخنرانی می‎بینیم. شاید خبر رسیدن دنریس به دراگون استون باعث این موضوع است. جان که به هر دری می‎زند تا از خاندان‎های وستروس برای مقابله با وایت واکرها کمک بگیرد، شاید به دراگون استون سفر کند تا از مادر اژدهایان طلب سرباز کند.

تصاویر جدیدی از قسمت اول فصل هفتم سریال Game of Thrones منتشر شد

جان پس از ترک کسل بلک دوست خود ادیسون را به عنوان لرد فرمانده نگهبانان شب منصوب کرد. برن و میرا فاصل زیادی تا دیوار ندارند و در عکس بعدی میرا را در کنار نگهبانان شب می‎بینیم. برن باید از قدرت‎هایش برای کمک به مقابله با ارتش مردگان استفاده کند. البته تصمیم افشا واقعیت در مورد والدین جان با خود برن است، ولی اگر جان بداند که دنریس عمه‎اش است، شاید دنریس به او اعتماد کند و حتی یکی از اژدهایانش را در اختیار او قرار دهد. که البته این اتفاق مقداری دور از ذهن است، اگر داستانی که از آن صحبت می‎کنیم داستان یک فیلم هندی بود، احتمال وقوع این اتفاق بالا بود، ولی سریال مورد بحث ما سریال Game of Thrones است، سریالی با داستان غیر قابل پیش بینی و مرگ‎های مرموزش؛ هنگامی که اتفاقاتی که تا به حال در سریال رخ دادند را مرور می‎کنیمریال متوجه این موضوع می‎شویم که هیچ کدام از آن‎ها را قبل از پخش سریال نتوانسته بودیم پیش بینی کنیم.

تصاویر جدیدی از قسمت اول فصل هفتم سریال Game of Thrones منتشر شد

این سری از تصاویر نکات جدید زیادی نداشتند و فقط برای ما مشخص کردند که انتظار کدام یک از این اتفاقات را می‎توان از قسمت اول فصل هفتم سریال Game of Thrones که «دراگون استون» نام دارد، داشت. این قسمت یکشنبه از شبکه HBO پخش خواهد شد.

نظر شما درباره سریال Game of Thrones چیست؟ آیا شما هم مشتاقانه منتظر فصل هفتم این سریال هستید؟

منبع :Screenrant

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید