امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
تصویر پیکسل ایکس ال 2 در مقایسه با پیکسل و پیکسل ایکس ال
3/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   163

چند روز قبل اولین تصاویر از سبک طراحی احتمالی گوشی هوشمند گوگل پیکسل ایکس‌ال ۲ منتشر شد. بر اساس آنچه در تصاویر یادشده دیدیم، به نظر می‌رسد برای طراحی نسل جدید پیکسل ایکس‌ال، سبک طراحی مدل سال قبل گوشی‌های پیکسل مورد بازبینی قرار گرفته و حالا بدنه‌ی پشتی پیکسل ایکس‌ال ۲ با لایه‌ای از جنس شیشه پوشانده شده است. علاوه بر این، ظاهرا نمایشگر پیکسل ایکس‌ال ۲ از نوع کم حاشیه خواهد بود و نسبت تصویر آن ۲ به ۱ است.

مقالات مرتبط:

  • آنچه از مشخصات فنی پیکسل ایکس ال 2 منتشر شده است

بنجامین گسکین یکی از افشاگران نام‌آشنای اخبار فناوری است و او را بیشتر به فاش کردن خبرهای مرتبط با آیفون ۸ می‌شناسیم. اما اخیرا وی تصویر رندر جدیدی منتشر کرده است که گوشی هوشمند پیکسل ایکس‌ال ۲ را در دو رنگ نقره‌ای و آبی نشان می‌دهد. بنجامین گسکین همچنین یک عکس از مقایسه‌ای بین ابعاد نسل کنونی گوشی‌های هوشمند پیکسل و پیکسل ایکس‌ال در کنار پیکسل ایکس‌ال ۲ منتشر کرده است.

در تصویر بالای مطلب که بر اساس شایعات مختلف منتشرشده از گوشی هوشمند گوگل پیکسل ایکس‌ال ۲ ایجاد شده است، می‌توان این محصول را بین دو گوشی ۵ اینچی پیکسل و گوشی ۵.۵ اینچی پیکسل ایکس‌ال اولیه مشاهده کرد. بنابراین امکان دارد که گوشی هوشمند پیکسل ایکس‌ال ۲ گوگل به دلیل کاهش حاشیه‌ها و نسبت تصویری ۱۸ به ۹، به یک نمایشگر ۶ اینچی مجهز شود. بر اساس اطلاعاتی که تاکنون در دسترس قرار گرفته، ظاهرا ابعاد گوشی پیکسل ایکس‌ال ۲ کمی از مدل کنونی پیکسل ایکس‌ال بزرگ‌تر است.

تصویر پیکسل ایکس ال 2 در مقایسه با پیکسل و پیکسل ایکس ال

تصویر پیکسل ایکس ال 2 در مقایسه با پیکسل و پیکسل ایکس ال

نظر شما در این مورد چیست؟


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید