امروز : دوشنبه, 03 اردیبهشت 1397
بازی God of War سیستم مبارزات پویایی خواهد داشت
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   194

در بازی God of War کریتوس برای اولین بار در این مجموعه به تنهایی مسیر بازی را طی نخواهد کرد. در نسخه‌های قبلی مجموعه God of War بعضی مواقع شخصیت‌های مختلفی در مدت زمانی محدود او را همراهی می‌کردند ولی معمولا کریتوس تنهایی به ماجراجویی می‌پرداخت.

ماجراجویی‌های کریتوس همیشه خطرناک هستند و همراهی دیگران می‌تواند به مرگشان منجر شود، اما این بار پسر کریتوس در تمام طول بازی همراه او خواهد بود و مسلما کریتوس پسر خود را در معرض خطر قرار نمی‌دهد. این موضوع که پسر کریتوس او را همراهی می‌کند باعث اضافه شدن ویژگی‌های جدیدی به گیم‌پلی بازی God of War شده است. استودیو توسعه دهنده بازی God of War در این باره بیان کرده است:

وقتی که شما دکمه مربع را بر روی کنترل خود فشار دهید، «آترئوس» (Atreus) به پشت دشمنان می‌پرد و شروع به پرتاب تیر می‌کند و در همین لحظه شما می‌توانید تبر خود را به سمت آن دشمن پرتاب کنید و این فقط یک مثال از گیم‌پلی پویای God of War و تعامل کریتوس و پسرش در بازی است.

اگر این کار استودیو سانتامونیکا می‌تواند باعث شود که گیم‌پلی قدیمی این مجموعه کمی عمیق‌تر و البته نوآورانه‌تر شود، در این صورت مطمئنا طرفداران نیز راضی خواهند بود. بازی God of War قرار است به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 در اوایل سال 2018 عرضه خواهد شد.

منبع :Gamingbolt

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید