امروز : چهارشنبه, 21 آذر 1397
بازی Halo 5 Guardians با یک به روزرسانی به صورت 4K قابل اجرا خواهد بود
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   242

امروز استودیو 343 Industries طی بیانیه‌ای اعلام کرد قصد دارد از قدرت کنسول ایکس‌باکس وان ایکس استفاده کرده و بازی Halo 5: Guardians به صورت 4K بر روی این کنسول قدرتمند اجرا خواهد شد.

برای خیلی از طرفداران جای سوال بود که آیا بازی Halo 5: Guardians بر روی ایکس‌باکس وان ایکس به صورت 4K اجرا خواهد شد؟ استودیو 343 Industries می‌گوید که یک ماه پیش و طی رویداد E3 2017 آماده جواب دادن به این سوال نبود، اما امروز طی بیانیه‌ای اعلام کرده است که بازی Halo 5: Guardians با یک به روزرسانی که در سال جاری منتشر خواهد شد به صورت 4K بر روی این کنسول اجرا می‌شود. این توسعه دهنده قول داد که در نزدیکی تاریخ عرضه کنسول ایکس‌باکس وان ایکس اطلاعاتی بیشتری در مورد این به روزرسانی منتشر خواهد کرد.

علاوه‌بر این استودیو 343 Industries اعلام کرده است که بازی‌‍‌های بیشتری از مجموعه Halo به لیست عناوین قابلیت Backward Compatible اضافه شده که شامل Halo 4 ،Halo 3 ،Halo 3: ODST و Halo: Combat Evolved Anniversary می‌شوند. خبر خوب این است که تمامی نقشه‌های این بازی‌ها به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. با وجود اینکه همه این بازی‌ها در Halo: The Master Chief Collection وجود داشتند ولی خوب است که می‌بینیم این استودیو به خوبی از قابلیت Backward Compatible پشتیبانی می‌کند.

هنوز تاریخ اضافه شدن بازی‌های بالا به لیست عناوین قابلیت Backward Compatible مشخص نیست؛ همچنین زمان انتشار به روزرسانی Halo 5: Guardians نیز معلوم نشده است ولی اننتظار می‌رود در 7 نوامبر (۱۶ آبان) به همراه ایکس‌باکس وان ایکس عرضه شود.

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید