امروز : شنبه, 27 آبان 1396
گلکسی سی 9 با نمایشگر 6 اینچی در سایت Zauba رویت شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 موبایل  |     |   232

ماه گذشته خبری در مورد یک گوشی هوشمند از سری سامسونگ گلکسی با کد نام Amy منتشر شد. حال گزارش جدیدی در دسترس قرار گرفته که اعلام می کند SM-C9000 همان گلکسی سی 9 سامسونگ است. با توجه به نمایشگر ۵.۲ اینچی مورد استفاده در گلکسی سی ۵ و نیز صفحه نمایش ۵.۷ اینچی گلکسی سی ۷ احتمالا گلکسی سی ۹ مجهز به صفحه نمایشی ۶ اینچی باشد. در ادامه با همراه باشید تا کمی بیشتر در مورد این گوشی صحبت کنیم.

جزئیاتی که تا کنون در مورد گوشی یاد شده می دانستیم حالا در وب سایت واردات-صادرات هند موسوم به Zauba نیز قرار گرفته است. بر اساس اطلاعات ارائه شده در این وب سایت، SM-C9000 از نمایشگری ۶ اینچی بهره می برد. دو روز پیش دو دستگاه از این گوشی هوشمند برای انجام تست های اولیه از کره ی جنوبی به هند ارسال شده است. قیمت هر مدل از دستگاه مورد بحث ۲۵۵ دلار اعلام شده است. جالب است بدانید که ماه گذشته یک مدل از گوشی SM-C9000 از چین به هند ارسال شد که از نمایشگری ۵.۷ اینچی بهره می برد. از آنجا که گلکسی سی ۷ نیز صفحه نمایش ۵.۷ اینچی دارد، استفاده از یک نمایشگر ۶ اینچی در گلکسی سی ۹ منطقی تر به نظر می رسد.

galaxy c9

اگر این محصول فقط به صورت انحصاری برای بازار چین در نظر گرفته شده باشد به زودی تاییدیه رگولاتوری چین را نیز دریافت خواهد کرد.

نظر شما در این مورد چیست؟


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید