امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
همزمان با نمایشگاه بین الملی صنعت، همکاران سیستم رویداد باهم ۹۵ را برگزار می کند
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   243

رویداد باهم 95 هم زمان با شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران ۱۴ تا ۱۷ مهرماه برگزار می شود. در این رویداد همکاران سیستم تازه ترین دستاوردها و داستان های موفقیت در حوزه ERP بومی راهکاران و نیز فناوری های جدید بکار گرفته شده مانند موبایل و Cloud را به بازدیدکنندگان ارائه خواهد داد.

راهکاران همکاران سیستم دو سال قبل و به دنبال همایشی بزرگ به بازار عرضه شد و هم اکنون بیش از یک هزار شرکت پیشرو ایران از آن استفاده می کنند.

این رویداد، بر اساس رویکرد همکاران سیستم برای تعامل نزدیک با مشتریان و مخاطبان و رشد دو جانبه در کنار هم، با هم نامگذاری شده است.

در باهم 95 ، علاوه بر ارائه محصولات در بخش نمایشگاهی، ۴ سمینار تخصصی با حضور افراد کلیدی صنایع مختلف و با هدف تشریح نیازمندی ها و مزیت های IT در حوزه این صنایع، برگزار خواهد شد.

همچنین برای این رویداد، برگزاری 17 عنوان کارگاه تخصصی برای آشنایی مشتریان با محصولات و راهکارهای همکاران سیستم در حوزه های مختلف مالی، تامین و خرید، فروش و پخش، سرمایه انسانی، هوشمندی تجاری و… طراحی شده است.

طی این چهار روز مدیران و کارشناسان همکاران سیستم از نزدیک در تعامل با مشتریان و بازدیدکنندگان قرار خواهند داشت و پرسش ها و نکات مطرح شده را درباره ی موضوعات مختلف مرتبط با این شرکت پاسخ خواهند گفت.

علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر، مشاهده ی عناوین کارگاه ها و سمینارها و ثبت نام در آنها به صفحه ی اختصاصی این رویداد در وب سایت همکاران سیستم مراجعه کنند.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید