امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
تصویر جدید سریال Supergirl سوپرمن و خواهرش را نشان می دهد
3/50 امتیاز از 12 رای
 تکنولوژی  |     |   729

با اینکه سریال Supergirl در شبکه CBS کار خود را آغاز کرد، اما برای فصل دوم به شبکه CW نقل مکان کرده است، جایی که در کنار سریال‌هایی همچون آرو (Arrow)، فلش (The Flash) و افسانه‌های فردا (Legends of Tomorrow) پخش خواهد شد. با اینکه در فصل دوم شاهد چیزهای جذاب جدید و مختلفی خواهیم بود، اما شاید یکی از نکات برجسته آن، حضور برادر ابرقهرمان داستان است، یعنی مرد فولادین (Man of Steel) مشهور. حال تصویر جدیدی از او در کنار خواهرش منتشر است، برای دیدن تصویر جدید سریال Supergirl در ادامه گیم‌شات را همراه کنید.

تایلر هوچلین (Tyler Hoechlin) در فصل دوم نقش کلارک کنت (Clark Kent) ملقب به سوپرمن را بازی می‌کند. او قرار است در دو اپیزود ابتدایی فصل جدید حاضر شود. با اینکه در فصل اول، تنها نگاهی اجمالی و گذرا به مرد پولادین داشتیم، اما تصور می‌شد که سوپرمن هرگز در این سریال حاضر نشود. در حالی که تهیه‌کنندگان اظهار داشتند دلیل این کار این بوده که تمرکز اصلی کاملا روی شخصیت کارا (Kara) با بازی ملیسا بنویست (Melissa Benoist) باشد، اما احتمالأ دلیل اصلی این بوده که شرکت‌های برادران وارنر (Warner Bros) و دی سی (DC) نمی خواستند سوپرمن به طور همزمان روی پرده سینما و صفحه کوچک تلویزیون حضور داشته باشد، خوشبختانه مدتی پیش با تایید هوچلین برای این نقش، همه چیز تغییر پیدا کرد. تصاویری که اخیرا از سریال منتشر شده، تمرکز ویژه‌ای روی این شخصیت داشته است، از لباس نمادین‌اش تا زادگاه‌اش متروپلیس. اولین تصویر رسمی از سوپرمنِ تایلر هوچلین را چند ماه پیش مشاهده کردیم، حال این فرصت را پیدا کرده‌ایم تا نگاه بهتری به آن بیاندازیم.

این تصویر که توسط سایت اینترتیمنت ویکلی منتشر شده، از اپیزود دوم فصل جدید است که «آخرین فرزند کریپتون» (The Last Children of Krypton) نام دارد. در این عکس لباس سوپرمن کمی قدیمی و کهنه به نظر می‌رسد و احتمالا به این معنی است که او مدت بسیار بیشتری نسبت به کارا، در جنگ‌های ابرقهرمانی حضور داشته است.

این تصویر جدید سریال Supergirl را در زیر مشاهده کنید:

تصویر جدید سریال Supergirl

تایلر هوچلین همچنین در مورد نسخه سوپرمن‌اش و نوع رویکردش نسبت به آن صحبت کرده است:

این سوپرمنی است که من قصد داشتم باشم، یک نماد امید برای بچه‌ها که به آن‌ها می‌گوید هرکاری بخواهند می‌توانند انجام دهند، که آن‌ها می‌توانند انسان‌های خوبی باشند و این مسئله که آدم‌های خوب می‌توانند در مقابل بدی و شر پیروز شوند. لزومی ندارد همیشه همراه با اُبهت مردانه، سیاه و افسرده باشید. او در جایگاه امیدوارانه و خوش بینانه‌ای قرار دارد که خواهرش کارا هم می‌خواهد به آنجا برسد.

فصل اول این سریال توانست بیش از 9 میلیون نفر را پای تلوزیون بکشاند و جوایز خوبی دریافت کند. این سریال از نظر منتقدین هم ستوده شده و فصل اول‌اش متای 75 و راتن 97 را برای خودش ثبت کرده است.

اولین قسمت فصل دوم سریال Supergirl در تاریخ «دوشنبه 10 اکتبر» برابر با «19 مهرماه 95» از شبکه CW پخش می‌شود.

نظر شما در مورد تصویر جدید سریال Supergirl چیست؟ آیا هوچلین به یک سوپرمن دوست‌‍داشتنی و پرطرفدار تبدیل خواهد شد؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

http://screenrant.com/supergirl-superman-photo-tyler-hoechlin-hope/


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید