امروز : شنبه, 29 دی 1397
ران هاوارد سریال Dark Tower هنوز کنسل نشده است
3/50 امتیاز از 12 رای
 خودرو  |     |   329

هیچ چیز وجود ندارد که جلوی اقتباس سینمایی فیلم برج تاریک را بگیرد و به زودی شاهد اکران این فیلم در سینماها خواهیم بود، اما بسیاری هنوز به این مسئله فکر می‌کنند آیا پروژه تلویزیونی ران هاوارد (Ron Howard) به سرانجام خواهد رسید یا با آمدن نسخه سینمایی برج تاریک، دیگر خبری از سریال Dark Tower نخواهد بود. خب، ظاهرا چه ادریس البا (Idris Elba) و متیو مک کانهی (Matthew McConaughey) در نسخه سینمایی موفق شوند یا خیر، ران هاوارد می‌گوید که سریال این مجموعه کنسل نشده و در مرحله توسعه قرار دارد. گیم‌شات را برای جزئیات تکمیلی، در ادامه همراهی کنید.

در گفتگویی که اخیرا با تهیه‌کنندگان، ران هاوارد و بریان گریزر (Brian Grazer) صورت گرفته، آن‌ها به شایعات تغییرات داستانی در فیلم پاسخ داده‌اند و همچنین در مورد آینده سریال Dark Tower نیز صحبت‌هایی کرده‌اند. قبل از اینکه نیکولای آرسل (Nikolaj Arcel) برای ساخت نسخه سینمایی کتاب معروف استیفن کینگ (Stephen King) قرارداد امضا کند، گریز و هاوارد قصد ساخت مجموعه فیلمی را داشتند که یک سریال تلویزیونی هم آن‌ها را همراهی می‌کند و داستان‌ها و اتفاقات بین فیلم‌ها را پوشش دهد. طبق صحبت‌های ران هاوارد، این اتفاق هنوز رخ خواهد داد:

نقشه اصلی ما بسیار جاه‌طلبانه بود، با سه فیلم و یک سریال که داستان‌اش در بین آن‌ها رخ می‌دهد، این مسئله چگونه تحقق یافته؟

هنوز این اتفاق نیافتاده. ما فعلا در حال توسعه بخش تلویزیونی هستیم. در حال حاضر نمی‌دانیم بر روی کدام پلتفرم خواهد بود، اما در حال تولید محتوا هستیم، به این امید که فیلم‌های بیشتری بتوانند حماسه و شخصیت‌های درگیر در ماجرا را پوشش دهند.

با صحبت‌های جناب هاوارد به نظر می‌رسد که شاید نباید ناامید شویم و باید در انتظار یک سریال از این مجموعه باقی بمانیم. اما این سریال می‌تواند تا زمان اکران قسمت اول فیلم یا حتی زودتر از آن، ساخته شود؟ باید منتظر ماند و دید.

در کنار متیو مک‌کانهی و ادریس البا، بازیگرانی همچون جکی ارل هالی (Jackie Earle Haley)، ابی لی (Abbey Lee) و تام تیلر (Tom Taylor) در فیلم حضور خواهند داشت. فیلمنامه فیلم نیز توسط آکیوا گلدزمن (نویسنده فیلم یک ذهن زیبا) و جف پینکنر (نویسنده فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2) نوشته است.

اولین قسمت از مجموعه کتاب‌های برج تاریک در سال 1982 منتشر شد و بعد از آن، کینگ، هفت کتاب دیگر در این مجموعه بزرگ منتشر کرد. در سال 2007، جی جی آبرامز (J. J. Abrams) قصد ساخت اقتباس سینمایی آن را داشت اما از پروژه کنار رفت. بعدها صحبت از ساخت سریال آن شد اما ممکن نشد و بعد از چند سال انتظار، کمپانی وارنر از ساخت فیلم به طور کلی صرف نظر کرد. ران هاوارد (Ron Howard) کارگردان فیلم در قلب دریا (In the Heart of the Sea) در اواخر سال 2010 به ساخت آن نزدیک شد اما او هم ناکام ماند. سرانجام در آپریل 2015، کمپانی سونی تصمیم گرفت ساخت فیلم را قطعی کند.

فیلم The Dark Tower در روز «17 فبریه 2017» برابر با «29 بهمن 1395» در سینماهای جهان روی پرده خواهد رفت.

نظر شما در مورد ساخت سریال Dark Tower چیست؟ آیا ران هاوارد موفق به ساخت آن خواهد شد؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.
منبع :screencrush

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید