امروز : شنبه, 29 دی 1397
اولین تصویر از روح سوار در فصل چهارم سریال Agents of S H I E L D منتشر شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 گجت  |     |   651

سریال Agents of S.H.I.E.L.D با فصل چهارم‌اش، حسابی طرفداران را هیجان زده کرده است و دلیل اصلی‌اش را باید حضور کاراکترهایی مانند روح سوار (Ghost Rider) تلقی کرد. سرانجام این فرصت را پیدا کرده‌ایم تا برای اولین بار با این شخصیت در سریال ملاقات کنیم، البته اولین نگاه ما به روح انتقام (Spirit of Vengeance)، نه شامل روح می‌شود و نه شامل کسی که دنبال انتقام است، اما یک چیز را مطمئن هستیم، روح سوار بشدت شبیه گابریل لونا (Gabriel Luna) است! در ادامه با گیم‌شات همراه باشید.

سایت اینترتیمنت ویکلی اولین تصور از لونا را به اشتراک گذاشته است. می‌توانید این تصویر را در زیر مشاهده کنید:

Untitledxag

خلاصه داستان فصل چهارم از این قرار است:

با آمدن توافق‌نامه سوکویا (Sokovia) و نابود شدن هایدرا (Hydra)، تیم شیلد دوباره آغاز به کار می‌کند و دیگر لزومی ندارد که به صورت مخفیانه کار کند. از آنجایی که دنیا فکر می‌کند، کالسون (Coulson) کشته شده، این سازمان نیازمند یک رئیس جدید است (که جیسون اومارا نقش آن را بازی می‌کند). اما کالسون خودش را دوباره در نقش یک مامور پیدا می‌کند و شروع به همکاری با مارک (Mack) با بازی هنری سیمونز (Henry Simmons) می‌کند و آن‌ها در کنار دیگر، موظف شده‌اند تا وجود انسان‌های جهش یافته یا همان غیرانسان‌ها (Inhumans) را تایید کنند. آن‌ها تلاش کرده‌اند تا رد دیزی (Daisy) ملقب به کوو ایک (Quake) را بگیرند و او را دستگیر کنند. دیزی مدتی است که فرار کرده اما آدم بی‌آزاری محسوب می‌شود. اما دنیا فکر می‌کند که دیزی یک خلافکار خطرناک است که کارهای بدی انجام داده. رئیس جدید شیلد نیز از کشتن دیزی، هراسی ندارد. مامور می (May) موظف شده تا تیم‌هایی را برای حمله آموزش دهد. در همین حین، فیتز (Fitz) و سیمونز (Simmons) در رابطه‌شان پیشرفت بزرگی داشته‌اند. اما با ترفیع سیمونز به عنوان مشاور مخصوص رئیس بخش علم و تکنولوژی، فیتز و اعضای گذشته تیم، در اعتماد کردن به سیمونز دچار مشکل شده‌اند زیرا او حالا آدم قابل اطمینان رئیس است.

رابی ریس (Robbie Reyes) ملقب به روح سوار، در نقش یک مکانیک به زندگی مامور کالسون و دیگر اعضای تیم وارد خواهد شد. آیا او دوست یا دشمن شیلد خواهد بود؟ در همین حین، فیتز کشف می‌کند که دکتر ردکلیف (Dr. Radcliffe) توانسته یک پروژه مخفی را به پایان برساند…

همان‌طور که اشاره کردیم، در فصل چهارم، جیسون اومارا (Jason O’Mara) نقش رئیس مرموز جدید شیلد را بازی می‌کند. این سریال قرار است در فصل جدید کمی تاریک و تیره‌تر از فصل‌های قبلی باشد.

فصل جدید در روز 20 سپتامبر (2 هفته دیگر) آغاز خواهد شد.

نظر شما در مورد اولین تصویر از روح سوار در فصل چهارم سریال Agents of S.H.I.E.L.D چیست؟ آیا گابریل لونا می‌تواند جایگزین مناسبی برای نیکولاس کیج باشد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
منبع :screencrush

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید