امروز : شنبه, 04 اسفند 1397
محتوای بازی Star Wars Battlefront II سه برابر عنوان اول خواهد بود E3 2017
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   234

یکی از بزرگ‌ترین انتقادها به EA آن هم زمانی که بازی اول در ۲۰۱۵ عرضه شد، کمبود محتوای پیشنهادی این شرکت بود. حتی جان بویگا (بازیگر نقش فین در سه‌گانه جدید فیلم‌های Star Wars) نیز اعتراض خود را علنی اعلام کرد. به نظر می‌رسد با بازی Star Wars: Battlefront II شرکت EA با تجربه‌ای که از اولین نسخه بدست آورد قرار است تغییراتی اساسی در این نسخه ایجاد کند.

طی کنفرانس E3 شرکت الکترونیک آرتز، اطلاعات و جزییات بسیاری از Star Wars: Battlefront II منتشر شد و به همراه آن تریلرهای سینمایی و گیم‌پلی بازی را دیدیم. در همین کنفرانس اعلام شد که بازی جدید سه برابر بیشتر از اولین عنوان مجموعه تازه‌وارد محتوا خواهد داشت. از این محتوای جدید و متنوع می‌توان به حضور شخصیت فین و کاپیتان فازما (از شخصیت‌های The Force Awakens) اشاره داشت. همچنین می‌دانیم که محیط Crait (سیاره جدیدی که در فیلم The Last Jedi خواهد بود) نیز قابل بازی خواهد بود.

Battlefront II بعد از عرضه بازی اصلی نیز برروی محتوای ویژه تمرکز خواهد کرد و قرار است شخصیت‌ها، نقشه‌ها، و مراحل دیگر را به دارندگان بازی به صورت رایگان هدیه دهد.

در تاریخ ۱۷ نوامبر امسال مصادف با 26 آبان منتظر عرضه Star Wars: Battlefront II برروی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی‌سی باشید.

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید