امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
شایعه بازی Assassin s Creed Origins در اسکورپیو با رزولشن 4K اجرا خواهد شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   194

امروز، در کنار اطلاعاتی که از بازی Assassin’s Creed Origins مشخص شد که این بازی برای اکس‌باکس اسکورپیو بهینه‌سازی خواهد شد.

چندی پیش شایعات بسیاری در رابطه با بازی Assassin’s Creed Origins انتشار یافته بود، تا این که مدتی پس از آن، ساخت این بازی توسط تایید شد.

همان‌طور که در بالا ذکر شد، بازی Assassin’s Creed Origins برای اکس‌باکس اسکورپیو بهینه‌سازی خواهد شد. نتیجه این بهینه‌سازی هم‌اکنون مشخص شده است و به گفته وبسایت GameInformer، این بازی در کنسول اکس‌باکس اسکورپیو با رزولوشن 4K و نرخ فریم ثابت اجرا خواهد شد.

با این حال، منظور این وبسایت از 4K می‌تواند 4K واقعی باشد یا ارتقا یافته؛ زیرا نوع واقعی این رزولوشن برای یک بازی AAA جهان‌باز بسیار زیبا به نظر خواهد رسید، مخصوصا اگر به این فکر کنید که بازی‌های Assassin’s Creed در گرافیک کم ندارند.

بر اساس اطلاعات لو رفته، بازی Assassin’s Creed Origins در ۲۷ اکتبر مصادف با ۵ آبان عرضه خواهد شد. همچنین، داستان بازی Assassin’s Creed Origins در مصر باستان جریان خواهد داشت و بازیکنان قادر خواهند بود تا به سفرهای دریای بپردازند. به‌زودی اطلاعات بیشتری از این بازی چه در E3 2017 چه خارج از آن منتشر خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از Assassin’s Creed Origins، را دنبال کنید.

منبع :Gamingbolt

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید