امروز : چهارشنبه, 03 بهمن 1397
دو تریلر جدید از بازی FIFA 18 منتشر شد بخش داستانی و گیم پلی E3 2017
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   375

چند روز پیش بود که EA بازی FIFA 18 را معرفی کرد و قرار است برای دومین بار در این سری در ساخت آن از موتور بازی‌سازی فراست‌بایت استفاده شود.

پس از چندین نسخه از سری بازی FIFA که شاهد قرار گرفتن ستارگان باشگاه بارسلونا بر روی کاور آن‌ها بودیم، این بار نوبت به کریستیانو رونالدو 32 ساله پرتغالی رسیده تا بر روی جلد بازی FIFA 18 قرار بگیرد.

سری بازی‌های FIFA همیشه در مورد طراحی چهره بازیکنان مورد انتقاد قرار گرفته است و به نظر می‌رسد که EA قصد دارد این بار مشکل را برای همیشه حل کند. البته نباید در زمینه گرافیک و گیم‌پلی انتظار تغییرات زیادی داشته باشیم.

شما می‌توانید دو تریلر مربوطه را در پایین مشاهده کنید:

دانلود تریلر بخش داستانی

دانلود تریلر گیم‌پلی

یکی از دیگر موارد که در FIFA 17 با استقبال روبرو شد بخش داستانی آن بود. در بازی FIFA 18 دوباره قرار است داستان الکس هانتر را ادامه دهیم. البته بخش داستانی FIFA 17 سطحی بود و می‌توانست بعد از مدتی خسته کننده شود و انتظار می‌رود که در FIFA 18 این مشکل برطرف شود. یک نسخه از FIFA 18 نیز برای نینتندو سوئیچ در دست ساخت قرار دارد، ولی خبر بد این است که بخش داستانی مربوط به الکس هانتر را شامل نمی‌شود.

بازی FIFA 18 در 7 مهر 1396 برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوئیچ مشخص نشده است.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید