امروز : یکشنبه, 29 مرداد 1396
اسکویر انیکس در توکیو گیم شو 2016 از بازی جدیدی رونمایی می کند
3/50 امتیاز از 12 رای
 بازی  |     |   121

تا شروع نمایشگاه توکیو گیم شو 2016 (Tokyo Game Show 2016) زمان زیادی باقی نمانده است؛ کمپانی اسکوئر انیکس که پیشتر حضور خود در این رویداد را تایید کرده بود، امروز با به نمایش در آوردن صفحه‌‎ای جدید در وب‌سایت رسمی خود از بازی معرفی نشده‌ای خبر داد. آنطور که به‌نظر می‌رسد این بازی جدید در سبک اکشن است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه مطلب همراه باشید.

کمپانی اسکوئر اینکس، این بار نیز بدون هیچ سر و صدایی ثابت کرد، پروژه‌هایی در دست ساخت دارد که مطبوعات و رسانه‌های خبری نیز از آن غافل هستند. باتوجه به اطلاعات موجود می‌توان دریافت که کمپانی نام برده شده قصد دارد طی کنفرانس مطبوعاتی خود در نمایشگاه توکیو گیم شو 2016 که در 14 سپتامبر (برابر با 24 شهریور) برگزار خواهد کرد به روی صحنه آمده و از بازی جدید خود که دارای سبکی اکشن است، رونمایی کند.

لازم به‌ذکر بوده که کنفرانس رسمی اسکوئر انیکس از طریق کانال‌های شخصی در شبکه‌های یوتیوب و نیکو نیکو به‌صورت زنده قابل مشاهده هستند.

فراموش نکنید که وب‌سایت خبری و تحلیلی گیم‌شات، اخبار حایز اهمیت نمایشگاه توکیو گیم شو 2016 که متناسب با سلیقه بازی‌بازان است را پوشش خواهد داد.

در انتها خاطر نشان می‌شود که نمایشگاه توکیو گیم شو امسال از 15 الی 18 سپتامبر (برابر با 25 الی 28 شهریور 95) در شهر توکیو کشور ژاپن برگزار خواهد شد.

نظر شما در مورد رویداد توکیو گیم شو 2016 چیست؟ دیدگاه خود را با گیم‌شات در میان بگذارید.
منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید