امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
تماشا کنید نمایش شخصیت یورین در بازی Street Fighter 5
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   298

کمپانی بلند آوازه «کپ‌کام» (Capcom) اقدام به معرفی «یورین» (Urien) جدیدترین شخصیت بازی Street Fighter 5 طی نمایش تریلری جذاب کرد. این تریلر ساعاتی پیش از طریق کانال رسمی کپ‌کام در شبکه اجتماعی یوتیوب منتشر گردید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه مطلب همراه باشید.

همانطور که در تریلر اکشن زیر مشاهده می‌کنید، شخصیت یورین دارای توانایی‌های متعددی بوده که هر کدام به نحوی در مبارزات به او یاری خواهند رساند؛ از این بین می‌توان به قابلیت منعکس کنندگی وی اشاره کرد. اگر می‌خواهید آسیب قابل توجهی به دشمنان وارد کنید، انرژی اطراف را درون خود ذخیره کنید تا در یک حرکت کوبنده حریف را متلاشی کنید!

شما کاربران گیم‌شات در زیر می‌توانید تریلر منتشر شده از شخصیت یورین در بازی Street Fighter 5 را مشاهده کنید.

لازم به‌ذکر بوده که شخصیت یورین پیشتر نیز در سری Street Fighter حضور داشته است. اولین ورود او به بازی Street Fighter III: 2nd Impact برمی‌گردد که به عنوان برادر کوچکتر شخصیت «گیل» (Gill) معرفی شد. همانطور که اعلام شده بود برای این بازی 6 بسته الحاقی منتشر می‌شود و یورین آخرین شخصیتی است که به این بازی اضافه می‌شود. بازی‌بازان می‌توانند این شخصیت جدید را با انتشار بروزرسانی ماه سپتامبر Street Fighter 5 دریافت کنند.

خاطر نشان می‌شود که بازی مبارزه‌ای Street Fighter 5 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

نظر شما در مورد بازی Street Fighter 5 چیست؟ دیدگاه خود را با گیم‌شات در میان بگذارید.
منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید