امروز : ﺳﻪشنبه, 31 مرداد 1396
تاریخ انتشار اپیزود پنجم بازی Hitman مشخص شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 بازی  |     |   139

استودیوی Io Interactive و شرکت «اسکوئر اینکس» (Square Enix) تاریخ انتشار پنجمین اپیزود بازی Hitman که در کلورادو اتفاق می‌افتد را 27 سپتامبر (6 مهر) اعلام کردند. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

در اپیزود پنجم بازی Hitman که یکی مانده به آخرین اپیزود از فصل اول بازی است، بازیکنان باید ماموریت Freedom Fighters را در مزرعه‌های کلورادو که به اردوگاه‌های نظامی تبدیل شده‌اند، به اتمام برسانند. مامور 47 باید 4 هدف مشخص شده را ترور کند. این 4 هدف عبارت انداز: شان رز، مایا پروتی، ازرا برگ و پنلوپه گراوز.

«هنز سیفر» (Hannes Seifert)، رییس استودیوی Io Interactive، در مورد این اپیزود گفت:

این یکی از سخت‌ترین اپیزودهایی است که تا به حال ساخته‌ایم. اینبار نه تنها 4 هدف برای از بین بردن دارید، بلکه به محض اینکه پایتان را در کلورادو می‌گذارید، در زمین دشمن هستید. اپیزود Freedom Fighters یکی از آن اپیزودهای کلیدی است که نقش مهمی را در داستان بازی ایفا کرده و بازیکنان را برای اتفاقات آخر این فصل آماده می‌کند.

اپیزودهای قبلی بازی Hitman به صورت دیجیتالی در پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس هستند. لازم به ذکر است که نسخه فیزیکی فصل اول این بازی در ماه ژانویه سال آینده میلادی در فروشگاه‌ها موجود خواهد بود.

نظرات خود را در رابطه با بازی Hitman با ما در میان بگذارید.

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید