امروز : چهارشنبه, 01 شهریور 1396
تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Horizon Zero Dawn منتشر شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 بازی  |     |   125

ساعتی پیش و طی همایش پلی استیشن به هنگام رونمایی رسمی از کنسول بهبود یافته سونی، یعنی پلی استیشن پرو تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Horizon: Zero Dawn منتشر شد که باری دیگر این عنوان انحصاری پلی استیشن 4 توانست هوادارانش را با کیفیت بصری کم نظیرش، انگشت بر دهان کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و دریافت ویدیو با همراه شوید.

در این نمایش سه دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Horizon: Zero Dawn شاهد محیط بازی و جزئیات کم نقص آن هستیم. محیط این بازی بسیار پهناور، زیبا و پرجزئیات جلوه می‌کند. همچنین در همایش دقایقی قبل پلی استیشن تایید شد بازی Horizon: Zero Dawn با کیفیت 4K بر روی پلی استیشن 4 پرو اجرا خواهد شد که بسیار قابل توجه است. حال شما را به تماشای آنلاین و یا دریافت این تریلر زیبا دعوت می‌نماییم.

تریلر جدید گیم‌پلی بازی Horizon: Zero Dawn

دانلود تریلر با کیفیت HD

در طراحی محیط این بازی، حس عجیب و البته خوشایندی وجود دارد که تاکنون در بازی‌های اندکی نظیرش را مشاهده کرده‌ایم. شاید نزدیک‌ترین عنوان به این بازی، اثر استودیوی «نینجا تئوری» (Ninja Theory) به اسم Enslaved: Odyssey to the West باشد؛ اما تفاوت اصلی این دو بازی در این است که قابلیت‌های اِلوی در این دنیای بکر، به گیم‌‌پلی و مبارزات جذاب‌تری ختم می‌شوند. در پایان شایان به ذکر بازی Horizon: Zero Dawn در تاریخ 28 فوریه 2017 (10 اسفند 1395) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید